“Unicaja” užtikrintai nugalėjo M.Katelyno ekipą (47)

Sausio 3 d., 00:42
cabezas carlos
Krepsinis.net

Malagos “Unicaja” namuose įtikinamai nugalėjo Milano “Armani Jeans” ekipą, kurioje rungtyniauja Mindaugas Katelynas, rezultatu 89:70 (24:20, 20:17, 24:17, 21:16).

Svečiams pavyko primesti varžovams savo žaidimą ir pirmoje pusėje jie sėkmingai kabino į rungtynes ir neleido ispanams atitrūkti. Rungtynių lūžis įvyko iškart po didžiosios pertraukos, kai “Unicaja”, rungtyniaudama be vieno savo lyderių Danielio Santiago, ėmė sparčiai tolti ir greitai įgijo saugų pranašumą, kurį vėliau tik dar padidino.

Mindaugas Katelynas per kiek daugiau nei 8 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, ½ tritaškiai), atkovojo septynis kamuolius ir dukart prasižengė.

“Unicaja”: B.Rodriguez 16, J.Welsch 14, C.Cabezas 12 (7 rez. perd.), G.Gabriel 10 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

“Armani Jeans”: D.Vukcevic 19, A.Sesay 16 (8 atk. kam.), T.Watson 11.

„Ilgoji pertrauka“: ant „Žalgirio“ slenksčio esantys gynėjai, gandai apie Kotsarą, Veličkos ir Tubelio likimas, Rubštavičiaus bei „Lietkabelio“ sąjunga ir Čempionų lygos burtai

Gairės: unicaja, armani jeans