Italijos lygos visų žvaigždžių mače triumfavo italai

Gruodžio 12 d., 01:45
legabasket logo
Sportalas.com

Italijos rinktinės ir legionierių rungtynės Turine baigėsi rezultatu 100:98 (24:22, 20:33, 26:25, 30:18) italų pergale.

Lemiamą metimą pataikė Stefano Mancinelli. Rungtynių MVP tapo Armani Jeans puolėjas Jamesas Singletonas, kuris per 29 minutes surinko 17 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Mindaugas Žukauskas rungtynes pradėjo All Stars starto penkete ir pelnė 4 taškus (tarp jų 2/2 baudos paskutinę minutę). Rimantas Kaukėnas žaidė 24 min. ir pelnė 9 taškus. Italams Gianluca Basile pelnė 20, Luca Garri - 16, Matteo Sorgana - 14, o Stefano Mancinelli - 13 taškų. Legionierių gretose pasižymėjo Kiwane Garris - 20, Jamesas Singletonas - 17, Mario Austinas - 10, Prestonas Shumpertas - 10.

Giacomo Galanda laimėjo tritaškių konkursą, finale įveikęs Daniel Farebello iš Varezės "Pallacanestro". Po šios dvikovos G.Galanda laimėjo ir tritaškių seriją prieš Italijos krepšinio veteraną 1983 m. Europos čempioną Antonello Riva, kuris prieš porą savaičių atsisveikino su krepšiniu. A.Riva yra geriausias visų laikų Italijos krepšinio snaiperis. 1989 metais atstovaudamas Milano "Tracer Philips" į Bolonijos krepšį įmetė 49 taškus, o iš viso Serie A varžybose yra įmetęs 14,399 taškus.

„Ilgoji pertrauka“: kokia rinktinė galėtų būti kitą vasarą, kokie centrai tiktų „Žalgiriui“, kokią pridėtinę vertę sukuria Krapikas, kiek uždirba geriausi NKL žaidėjai, kaip vyksta krepšininkų išpirkimas iš klubų ir kaip tokį solidų kontraktą gavo Smailagičius

Gairės: legabasket