86

Lygių nesutikęs J.Embiidas vedė „76ers“ į gniuždančią pergalę

Gruodžio 12 d., 10:11
J.Embiidas buvo nesulaikomas (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) triuškinančią pergalę iškovojo Filadelfijos „76ers“ (15/7) klubas.

Pensilvanijos ekipa savo arenoje 146:101 (43:27, 32:19, 37:21, 34:34) nušlavė Vašingtono „Wizards“ (3/19).

„76ers“ dar iki ilgosios pertraukos atitrūko 75:46, o vėliau ir formalumus tvarkė aukštu tempu. Svečiai nė kiek priartėjo net visą ketvirtąjį kėlinį žaidžiant rezerviniams krepšininkams.

Lygių neturėjo Joelis Embiidas, per 30 minučių surinkęs 34 taškus (12/15 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojęs 11 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus, blokavęs metimą, 7 kartus suklydęs ir 4 sykius prasižengęs.

„NBA rungtynėse paprastai pamatysi žaidimo svyravimus. Mūsų vaikinai geru nusiteikimu abejose aikštės pusėse žaidė beveik visas rungtynes, tai yra puiku“, – po mačo džiaugėsi „76ers“ strategas Nickas Nurse’as.

Po finalinės sirenos nugalėtojai jau leido sau atsipalaiduoti, Patrickas Beverley tiesiog spaudos konferencijoje vaišinosi alumi.

Klubai šį sezoną susitiko jau trečią kartą ir „Wizards“ nė sykio nerado priešnuodžių gynyboje, anksčiau kritę 128:146 ir 126:131.

Penktą kartą paeiliui pralaimėję „Wizards“ kitame mače priims Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu, ketvirtąją vietą Rytų konferencijoje užimančių „76ers“ laukia du namų ir išvykos mačai prieš Detroito „Pistons“.

„76ers“: Joelis Embiidas 34 (11 atk. kam., 6 rez. perd., 7 klaidos), Tyrese’as Maxey 24 (6 rez. perd., 5/9 tritaškių), Marcusas Morrisas (3/3 dvitaškių) ir Patrickas Beverley (3/4 tritaškių) po 12, Danuelis House’as (3/4 tritaškių) ir Tobiasas Harrisas (6 rez. perd.) po 10, Robertas Covingtonas 8.

„Wizards“: Kyle’as Kuzma 21 (9 atk. kam.), Bilalas Coulibaly 13 (8 atk. kam., 4 rez. perd., 2/7 tritaškių), Jaredas Butleris 12 (4 rez. perd.), Jordanas Poole’as 11 (/11 metimų), Patrickas Baldwinas 10, Corey Kispertas, Tyusas Jonesas (5 atk. kam.) ir Deni Avdija (6 atk. kam.) po 9.

„Ilgoji pertrauka“: Lietuva olimpiados elite 2028 m., kaip Vilniuje privilioti sirgalius, dovanos LKL komandose, vasaros rinkos realybė, Lietuvos klubai Europoje ir geriausi Jaručio varžovai aikštelėje

Gairės: nba, 76ers, wizards, embiidas, kuzma