0
05-24, 22:00
0
0

Po pertraukos nežaidęs J.Valančiūnas – per pralaimėjimą nuo sezono pabaigos (39)

Balandžio 28 d., 08:07
J.Valančiūno sezonos pakibo ant plauko (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos atkrintamųjų pirmajame etape Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa namuose 85:106 (19:23, 27:37, 23:25, 16:21) nusileido Oklahomos „Thunder“ komandai.

Serijoje iki keturių pergalių „Thunder“ pirmauja jau 3:0.

„Thunder“ atsiplėšė antrajame kėlinyje, kai Luguentzas Dortas pataikė tris tritaškius iš eilės ir skirtumas nuo 1 taško šoktelėjo iki 10 (49:39), o netrukus pasiekė ir 15 taškų žymą – 54:39. Po pertraukos svečiai neleido varžovams atkurti intrigos ir pasiekė užtikrintą pergalę.

„Thunder“ oponentus itin baudė tritaškiais – pataikė net 17 iš 36 bandymų (47,2 proc.), kai tuo tarpu šeimininkai realizavo vos 28,1 proc. (9/32) tolimų metimų.

J.Valančiūnas per 12 minučių įmetė 7 taškus (3/4 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, kartą prasižengė ir 2 sykius suklydo. Lietuvis po didžiosios pertraukos ant parketo nebepasirodė.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 19 (5/11 dvit.), CJ.McCollumas 16 (5/14 dvit., 2/8 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.), Herbertas Jonesas 15 (3/5 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam.), Trey'us Murphy 10 (2/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.), Larry Nance'as 9 (13 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Thunder“: Shai'us Gilgeous-Alexanderis 24 (8 rez. perd.), Jalenas Williamsas (6/12 dvit., 9 atk. kam.) ir Joshas Giddey (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 21, Luguentzas Dortas 12 (4/8 trit.).

Gairės: valančiūnas