Jurbarko klubas į LKL pirmenybes kitą sezoną nežengs (24)

05.10 14:57

Balandžio 30 d. Vilniuje įvyko Lietuvos krepšinio lygos Visuotinis narių susirinkimas bei Valdybos posėdis.

T.Delininkaitis buvo apdovanotas už pasirodymą finale (R.Lukoševičiaus nuotr.)

NKL finalo MVP tapo T.Delininkaitis, užfiksuotas dešimtmečio lankomumo rekordas (4)

05.02 09:36

Nusileidus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) sezono uždangai, Krepšinio namuose trečiadienį buvo išdalinti 2023-2024 m. sezono apdovanojimai.

Jurbarkiečiai triumfavo NKL (Nuotr NKL)

Veteranų vedama Jurbarko ekipa – NKL čempionė (49)

04.28 20:35

7bet-NKL debiutantai Jurbarkas-Karys atkrintamąsias baigė auksiniu žygiu iki pat čempionų trofėjaus. Povilo Valaičio kariai sausakimšame Kretingos sporto centre 89:84 (18:13, 25:16, 15:22, 31:33) įveikė Kretingą ir pasidabino aukso medaliais.

Jurbaskiečiai iškovojo pergalę (Nuotr. NKL)

„Jurbarkas-Karys“ – per žingsnį nuo NKL trofėjaus (11)

04.25 20:15

Įspūdingas Tomo Delininkaičio pasirodymas trečiajame 7bet-NKL finalo susitikime padėjo Jurbarkui-Kariui namuose 93:76 (22:14, 27:23, 24:18, 20:21) pervažiuoti Kretingos krepšininkus.

T.Delininkaitis žibėjo svarbiausiame mače (nuotr. J. Mockus, NKL)

Maksimali drama – T.Delininkaičio šou išvedė Jurbarko klubą į finalą po pratęsimo lemiamame mače (65)

04.10 21:15

Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė Jurbarkui-Kariui bilietą į 7bet-NKL finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13, 22:19, 16:21, 15:6) pranoko Palangos Olimpą ir laimėjo pusfinalio seriją 3:2.

M.Lukauskis buvo arti dvigubo dublio (Foto: NKL)

Veteranų traukiamas „Jurbarkas-Karys“ įveikė „Olimpą“ ir išplėšė lemiamas pusfinalio rungtynes (12)

04.08 21:30

Veteranų trijulės traukiamas Jurbarkas-Karys išplėšė lemiamą 7bet-NKL pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21, 20:18, 18:18, 12:11) palaužė Palangos Olimpą ir išlygino seriją 2:2.

R.Subotkevičius surengė galingą pasirodymą (Nuotr. NKL)

Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo finalo (5)

04.05 21:03

Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos Olimpas atsidūrė per žingsnį nuo 7bet-NKL finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be vargo susitvarkė su Jurbarku-Kariu.

M.Maziliauskas keliasi į Jurbarką (Klubo nuotr.)

Prie „Jurbarko-Kario“ prisijungė du krepšininkai

02.08 20:12

Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujantis Jurbarkas-Karys į savo gretas pasikvietė du krepšininkus - 25-erių Jokūbą Stanaitį ir 19-metį Motiejų Maziliauską.

K.Guščikas pelnė 17 taškų (Nuotr. NKL)

NKL: „Olimpas“ pratęsė pergalių seriją, Marijampolės klubas triumfavo Kaune (3)

02.03 19:03

Palangos Olimpas (26/5) užfiksavo ilgiausią pergalių seriją šiame 7bet-NKL sezone. Pajūrio ekipa namuose 83:67 (23:13, 17:18, 11:21, 32:15) nugalėjo Jurbarką-Karį (17/14) ir laimėjo 14 kartą iš eilės.

M.Lukauskis sužaidė galingą savaitę (nuotr. NKL)

Apsukų nemažinantis M.Lukauskis tapo NKL savaitės MVP (4)

12.17 16:04

44-erių veteranas Mindaugas Lukauskis demonstruoja, jog ir toliau gali žaisti aukštame lygyje. Geležinis žmogus tapo naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) 10-osios savaitės žaidėju.

V.Vasylius grįžta į Lietuvą (Foto: Matas Baranauskas)

23-ąjį profesionalo sezoną V.Vasylius sužais Jurbarko klube (9)

08.10 09:52

Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) naujokė Jurbarko Jurbarko-Kario ekipa pasipildė iš Islandijos lygos grįžtančiu veteranu Valdu Vasyliumi, pranešė klubas.

Ignas Juškevičius klubo nekeis (RKL nuotr.)

„Jurbarkas-Karys“ išsaugojo lyderį (3)

08.02 16:39

Jurbarkas-Karys tęsia komplektaciją kitam Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) sezonui. Oficialiai paskelbta, kad ekipa išsaugojo Igną Juškevičių.

T.Delininkaitis laimėjo RKL (RKL nuotr.)

T.Delininkaitis tapo antruoju krepšininku Lietuvos istorijoje, kuris laimėjo LKL, NKL bei RKL pirmenybes (12)

04.29 20:52

Nostra.lt-RKL A diviziono didžiajame finale Jurbarko Jurbarkas-Karys rezultatu 78:73 (22:19, 24:15, 9:17, 23:22) nugalėjo Kauno r. Omega-Taurą ir tapo Regionų krepšinio lygos A diviziono čempionais. Jurbarkiškiai taip pat iškovojo kelialapį į Nacionalinę krepšinio lygą.

„Jurbarkas-Karys“ kovos dėl titulo (RKL nuotr.)

Paskutinį bilietą į RKL finalo ketvertą iškovojo „Jurbarkas-Karys“ (2)

04.22 12:00

Jurbarko Jurbarkas-Karys išvykoje rezultatu 88:71 (18:22, 27:15, 21:25, 22:9) paskutiniajame kėlinyje palaužė Plungės Olimpą ir laimėjo ketvirtfinalio seriją 3:1.

Jurbarko klubas žygiuoja užtikrintai (RKL nuotr.)

RKL: lyderių akistatą laimėjo Jurbarko krepšininkai, atkakli kova vyko Akmenėje

01.22 09:47

Sausio 21 dieną Nostra.lt-RKL A divizione 14 ekipų susirungė 7-eriose varžybose. Diviziono lyderių dvikovą laimėjo jurbarkiečiai, Omega-Tauras palaužė Biržus, o du turnyrinės lentelės kaimynai susirėmė Naujojoje Akmenėje.

Jurbarkiečiai pasiekė pergalę (RKL nuotr.)

RKL: dramatiška tauragiškių pergalė ir KTU pralaimėjimas Jurbarke

11.26 11:30

Lapkričio 25 dieną Nostra.lt-RKL A divizione įvyko septynerios rungtynės. Paskutinėmis sekundėmis Tauragė įrodė pranašumą prieš Biržus, o Lūšis Kuršėnuose panaikino didžiulį skirtumą, tačiau pergalės neišplėšė.

„Rivilė“ nestokoja žinomų veidų

RKL sezone liko vienintelis nežinomasis – į pirmąją vietą taikosi Vilniaus ir Jurbarko klubai

03.27 17:06

Nostra.lt-Regionų krepšinio lygoje (Nostra.lt-RKL) sužaisti paskutinieji reguliariojo sezono susitikimai. Iki pat paskutiniojo turo net 14 iš 16 A diviziono komandų nebuvo užsitikrinusios savo galutinių pozicijų, o dėl nukeltų rungtynių lieka tik vienas neatsakytas klausimas.

Triumfavo Jurbarko ekipa (Foto: Saulius Čirba)

RKL B divizione triumfavo „Jurbarkas“ (7)

04.10 20:25

Regionų krepšinio lygos (TOPsport-RKL) B diviziono čempionų vardai atiteko Jurbarko krepšininkams. Povilo Valaičio auklėtiniai Prienuose vykusiame finale 76:62 (21:12, 22:25, 20:11, 13:14) palaužė Kazlų Rūdos SC Ataką.

Aikštelėje pasirodys ir G.Gustas (Paulius Peleckis, Fotodiena.lt)

RKL „Žvaigždžių dienoje“ – buvusių LKL žaidėjų desantas

02.03 11:40

Lyga savo atkrintamųjų pradžią šiemet pažymės Jurbarke. Šiame panemunės mieste vasario 25-ąją pirmą kartą bus surengta „RKL Žvaigždžių diena“. „Nėra geresnės progos įvertinti reguliariojo sezono rezultatus ir pasiruošti atkrintamosios, kaip mūsų tradicinė „Žvaigždžių diena“. Džiaugiamės pernai metų renginio sėkme Anykš...

M.Pacevičius tapo „Oro karaliumi“

Jurbarke apsilankę „Vyčio“ žaidėjai susižėrė apdovanojimų

02.29 12:25

Jurbarko krepšinio lygos (JKL) „Visų žvaigždžių“ diena Šakių „Vyčio“ komandai buvo sėkminga. Maža to, kad svečio teisėmis dalyvavęs klubas laimėjo mačą prieš JKL rinktinę, taip pat žaidėjai gavo ir asmeninių apdovanojimų. Rungtynes Nerijaus Zabarausko auklėtiniai, žaidę nepilnos sudėties, laimėjo 110:90 (32:22, 22:29, ...

12

Įdomus faktas

Prancūzijos krepšinio rinktinė niekada nėra tapusi čempione: 4 kartus laimėjo Europos pirmenybių bronzą (1937 m., 1951 m., 1953 m., 1959 m.), 1 kartą sidabrą (1949 m.) ir dukart tapo olimpinių žaidynių vicečempionais (1948 m. ir 2000 m.).