Du lietuviai Stokholmo krepšinio klubui pelnė 15 taškų (10)

swedenlogo
swedenlogo
BNS
BNS

Šeštą pergalę dvidešimtose Švedijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo Stokholmo "08 Human Rights" klubas su Regimantu Ostreika bei Viliumi Šumskiu.

Pirmenybių autsaiderių (VII-XI vietos) grupėje ketvirti esantys Stokholmo krepšininkai antradienį namuose 100:68 (18:16, 31:11, 18:15, 33:26) sutriuškino trečiąją poziciją grupėje užimančią "Ockelbo Basket" (8 pergalės ir 12 pralaimėjimų) ekipą.

R.Ostreika nugalėtojams pelnė 8 taškus (dvitaškiai 3/4, baudos 2/4), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius (14 min.).

9 minutės žaidusio V.Šumskio sąskaitoje - 7 taškai (dvitaškiai 3/4, baudos 1/1), 1 sugriebtas bei 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos bei 5 pražangos.

28 taškus aikštelės šeimininkams pelnė Tommy Adamsas, 13 - Peteris Bogneris, 12 - Manny Diesas.

Svečių ekipoje sėkmingiausiai žaidė Zachas Williamsas (24 tšk.), Bjornas Risshallas (17 tšk.) bei Ronny Swahnas (10 taškų).

Švedijos krepšinio čempionate pirmauja Lulėjos "Plannja Basket" klubas - 16 pergalių ir 4 pralaimėjimai.

„Ilgoji pertrauka“: ant „Žalgirio“ slenksčio esantys gynėjai, gandai apie Kotsarą, Veličkos ir Tubelio likimas, Rubštavičiaus bei „Lietkabelio“ sąjunga ir Čempionų lygos burtai

Gairės: ostreika