45 taškų gynėjo šou pratęsime gelbėjo „76ers“

(1)
Spalio 28 d., 08:22
T.Maxey žibėjo rezultatyvumu (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalių sąskaitą atidaryti pavyko Filadelfijos „76ers“ (1/2) ekipai.

Pensilvanijos klubas išvykoje po pratęsimo 118:114 (28:23, 24:35, 27:20, 26:27, 13:9) triumfavo prieš Indianos „Pacers“ (1/2).

Paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę „76ers“ persvėrė rezultatą spurtu 8:0 (105:102). Laiko tik vienai atakai turėję šeimininkai likus trims sekundėms lygybę atstatė Tyrese’o Haliburtono tritaškiu, o Filadelfijos ekipa pratęsimo neišvengė.

Papildomoje atkarpoje dominavo Tyrese’as Maxey, suvertęs dešimt taškų ir paskutinėmis sekundėmis pergalę tvirtinęs baudų metimais.

Gynėjas iš viso per 48 minutes surinko 45 taškus (9/15 dvitaškių, 5/17 tritaškių, 12/15 baudų metimų), 4 atkovotus, perimtą ir 5 prarastus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus bei 3 pražangas.

T.Maxey buvo arti asmeninio karjeros rekordo, kuris siekia 52 taškus.

Svečiai laimėjo prastai mesdami tritaškius (11/42, 26 procentai prieš 13/32, 41 procentą), tačiau kovoje dėl kamuolių atsigriebė su kaupu – 54:37.

„76ers“ ir toliau rungtyniauja be ryškiausių žvaigždžių – kelių problemos stabdo Joelį Embiidą ir Paulą George’ą.

Indianos ekipoje išsiskyrė T.Haliburtonas – 37 minutės, 22 taškai (4/9 dvitaškių, 4/9 tritaškių. 2/5 baudų metimų), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 3 klaidos ir 2 pražangos.

Filadelfijos klubas antrosios pergalės sieks namie prieš Detroito „Pistons“, „Pacers“ atsitiesti mėgins Orlande.

„76ers“: Tyrese’as Maxey 45 (5/17 tritaškių, 4 atk. kam., 4 rez. perd., 5 klaidos), Calebas Martinas 17 (12 atk. kam., 5 klaidos), Ericas Gordonas 15 (2/7 tritaškių), Kelly Oubre 14 (8 atk. kam., 0/4 tritaškių), Andre Drummondas 9 (17 atk. kam., 4 klaidos).

„Pacers“: Tyrese’as Haliburtonas 22 (4 atk. kam., 4/9 tritaškių), Pascalis Siakamas 17 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Obi Toppinas 15 (4 atk. kam.), Mylesas Turneris 14 (4 atk. kam., 4 per. kam., 6 klaidos), Aaronas Nesmithas (7 atk. kam.), Andrew Nembhardas (8 rez. perd.) ir T.J.McConnellis (5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 10.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ ir „Ryto“ talentai, vos į Kėdainius neatvykęs latvis, laukiantys pasikeitimai LKL klubuose, pagyros Šerniui ir klaustukas dėl Agravanio