(2)
Spalio 14 d. 08:40
D.DiVincenzo nelaimėjo prieš buvusią savo komandą (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) kontroliniame mače susidūrė dvi žaidėjais apsikeitusios ekipos.

Niujorko „Knicks“ namie 115:110 (26:21, 29:36, 33:26, 27:27) laimėjo prieš Minesotos „Timberwolves“.

Viso mačo metu klostėsi įnirtinga kova, abi komandos spėjo pasidžiaugti dviženkliu skirtumu, o likus žaisti dvi minutes šeimininkai atsiplėšė 115:105. Leonardas Milleris tuomet sumetė baudų metimus, o „vilkus“ dar labiau priartino Luka Garzos tritaškis, tačiau laiko pakeisti mačo baigtį svečiams jau neužteko.

Aikštėje ryškiausiai žibėjo Minesotos ekipos lyderis Anthony Edwardsas – 27 minutės, 31 taškas (3/6 dvitaškių, 8/13 tritaškių, 1/2 baudų metimų), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir 2 pražangos.

Aktyvus buvo ir mainais „Timberwolves“ ekipoje atsidūręs Donte DiVincenzo, per 27 minutes surinkęs 15 taškų (4/6 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 1/1 baudos metimo), 3 atkovotus ir perimtą kamuolį, 7 rezultatyvius perdavimus bei pražangą.

Kitas mainuose sudalyvavęs puolėjas Juliusas Randle’as liko ant Minesotos ekipos suolo, o Karlas-Anthony Townsas prieš buvusią komandą surinko dvigubą dublį – 16 taškų ir 16 atkovotų kamuolių.

Vis dėlto būtent D.DiVincenzo šie mainai buvo skaudžiausi. Gynėjas kartu su Jalenu Brunsonu, Joshu Hartu ir Mikalu Bridgesu 2015–2017 metais studijavo Vilanovos universitete ir tikėjosi šią patirtį atkurti Niujorko ekipoje, bet buvo išsiųstas į kitos konferencijos komandą. Rungtynių metu jis dar ir apsikeitė aštriomis frazėmis su J.Brunsono tėčiu Ricku Brunsonu bei „Knicks“ suoleliu.

Minesotos klubas ketvirtadienį jau svečiuosis Čikagoje, „Knicks“ savo arenoje priims tuose pačiuose mainuose taip pat sudalyvavusius Šarlotės „Hornets“, kurie už naujokų biržos šaukimus padėjo išlyginti finansinę sandorio pusę.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 24 (6 rez. perd.), O.G.Anunoby 19 (6 atk. kam., 3/8 tritaškių), Karlas-Anthony Townsas 16 (16 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 15, Landry Shametas 13 (2/8 tritaškių), Milesas McBride’as (2/7 tritaškių) ir Cameronas Payne’as po 12.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 31 (8/13 tritaškių), Donte DiVincenzo (7 rez. perd.) ir Nazreonas Reidas (7 atk. kam.) po 15, Rudy Gobertas 9 (10 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: geriausių Lietuvos krepšininkų TOP20 – Buzelio potencialas ir galimybės, pelenės istorijos, veteranų likimai, Ulanovo pajėgumas ir kaip kai kurie žaidėjai atrodytų kitose komandose