ASVEL ant menčių paguldė Bolonijos klubą

(7)
Spalio 10 d. 23:06
N.De Colo svariai prisidėjo prie pergalės

Eurolygos antrojo turo dvikovoje Vilerbano ASVEL (1/1) ekipa savoje arenoje 87:85 (38:27, 19:22, 16:21, 14:15) kiek netikėtai nugalėjo Bolonijos „Virtus“ (0/2) krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos pamiršo, ką reiškia gynyba ir tai buvo labai palanku ASVEL ekipai – net 38 taškus sumetę aikštelės šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą – 38:27. Atkutusi „Virtus“ antrajame ketvirtyje ėmė artėti varžovų link, bet skirtumą iki pertraukos sumažino nežymiai – 49:57.

Antroje dvikovos dalyje svečiai iš Italijos spurtavo 13:0 ir 28-ąją minutę rezultatas tapo lygus – 68:68. Vis dėlto po trijų kėlinių priekyje išliko Vilerbano klubas – 73:70.

Ketvirtajame ketvirtyje užvirė atkakli kova taškas į tašką ir dvikovos nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę – jai prasidėjus dar buvo lygu – 85:85. Nealas Sako pataikė vieną baudą iš dviejų (86:85), o Tornike Shengelijos metimas skriejo pro šalį. Likus 13 sekundžių pražangą išprovokavęs Theo Maledonas, kurio ranka irgi sudrebėjo – 87:85. Lemiamos „Virtus“ atakos metu Isaia Cordinier metimą blokavo N.Sako.

Šioje dvikovoje ASVEL rungtyniavo be įžaidėjo Pariso Lee, kuris pasitempė kojos raumenį.

Jau antradienį „Virtus“ namuose priims Kauno „Žalgirį“.

ASVEL: Nealas Sako 19 (11 atk. kam., 30 naud. bal.), Theo Maledonas 17 (5/10 dvitaškiai, 23 naud. bal.), Nando De Colo 16 (2/8 tritaškiai, 8 rez. perd.), Shaquille‘as Harrisonas 13 (7 atk. kam.), Admiralas Schofieldas 9.

„Virtus“: Isaia Cordinier 23 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 26 naud. bal.), Mouhametas Dioufas 15, Alessandro Pajola 11 (5 rez. perd.), Willas Clyburnas ir Tornike Shengelija po 9.

„Ilgoji pertrauka“: kokia rinktinė galėtų būti kitą vasarą, kokie centrai tiktų „Žalgiriui“, kokią pridėtinę vertę sukuria Krapikas, kiek uždirba geriausi NKL žaidėjai, kaip vyksta krepšininkų išpirkimas iš klubų ir kaip tokį solidų kontraktą gavo Smailagičius

Gairės: asvel, virtus