Be pergalių: „Wolves“ sausrą pratęsė „Ratiopharm“

FOTOGALERIJA (232)
M d d., h:i
Vilkai lieka be pergalių Europos taurėje (BNS nuotr.)

Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (0/3) lieka be pergalių Europos taurėje. Varžovų puolimo nesulaikę vilkai namie 76:94 (20:21, 21:24, 25:23, 10:26) pripažino nepralaiminčios Ulmo „Ratiopharm“ (3/0) pranašumą.

A grupės kovų starte Vilniaus klubas nusileido Stambulo „Bahčešehir“ (69:90) ir turnyro favoritei Tel Avivo „Hapoel“ (84:89). Kitą savaitę vilkų klubo laukia išvyka į Badaloną.

Vilkams šiose rungtynėse dėl sveikatos problemų nepadėjo Matas Jogėla, Vaidas Kariniauskas ir Arnoldas Kulboka.

Rungtynes šeimininkai pradėjo puikiai ir po penkių Kristupo Žemaičio taškų pirmavo 8:0, bet vaizdas aikštėje pasikeitė po Ty Harrelsono minutės pertraukėlės. Vokiečiai spurtavo 13:2 (13:10), bet ketvirčio pabaigoje vilkų puolimą atgaivino K.Žemaitis su Mareku Blaževičiumi – 20:21.

Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais Justiniano Jessupo taškais (26:20), bet Andrew Andrewsas iškart atsakė tritaškiu su pražanga (24:26). Visgi susigrąžinti persvaros šeimininkams nepavyko, o kėlinio viduryje po Philippo Herkenhoffo tritaškio Ulmo komanda vėl pabėgo (35:29). Prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei Garrisonas Brooksas pataikė iš toli (41:42), bet Alfonso Plummerio tritaškis prieš sireną vėl atitolino svečius – 41:45.

Pirmosios minutės po pertraukos „Wolves Twinsbet“ nieko gero nežadėjo ir po Noa Essengue dvitaškio komandas jau skyrė 8 taškai (44:52), bet tada G.Brooksas pataikė iš toli, Anthony Cowanas išprovokavo pražangą ties tritaškio linija, o tada iškart pataikė ir tritaškį ir vilkai jau buvo priekyje – 53:52. Tritaškių vakarėlį pratęsė ir Jeffas Tayloras (56:54), bet už to užsikabinti Alessandro Magro auklėtiniams nepavyko – J.Jessupo vedamas „Ratiopharm“ susigrąžino pranašumą (68:63). Nuotaiką „Twinsbet“ arenoje pataisė J.Tayloro tritaškis su sirena – 66:68.

Emocijų pliūpsnis trečiojo kėlinio pabaigoje gero impulso pradėti lemiamą ketvirtį nedavė. Greitai komandines pražangas susirinkę vilkai sužaidus pustrečios minutės jau turėjo 8 taškų deficitą (68:76), bet tada truktelėjo A.Cowanas su A.Andrewsu – 73:76. Visgi toliau viskas vyko pagal įprasta šioms rungtynėms scenarijų – „Ratiopharm“ vėl spurtavo, o po J.Jessupo dvitaškio ir tritaškio komandas jau skyrė rekordinis skirtumas – 75:88. Ši atkarpa galutinai palaidojo vilkų šansus pasiekti pirmą pergalę Europos taurėje.

Vilkai nesulaikė liepsnojusio J.Jessupo. Jis per 37 minutes surinko 27 taškus (4/5 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 30 naudingumo balų.

Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo A.Andrewsas. Amerikietis žaidė 28 minutes, per kurias pasižymėjo 19 taškų (1/2 dvit., 3/7 trit., 8/9 baud.), 2 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 4 klaidomis, 7 išprovokuotomis pražangomis ir 16 naudingumo balų.

„Wolves Twinsbet“: Andrew Andrewsas 19 (8/9 baud.), Kristupas Žemaitis 12 (19 naud. bal.), Anthony Cowanas (7 rez. perd., 19 naud. bal.) ir Garrisonas Brooksas po 11.

„Ratiopharm“: Justinianas Jessupas 27 (5/7 trit., 30 naud. bal.), Alfonso Plummeris 16, Philippas Herkenhoffas ir Nelsonas Weidemannas po 12, Benas Sarafas 10 (7 rez. perd.).

„Ilgoji pertrauka“: variantai „Žalgiriui“ vietoje Wallace‘o, ryškiausi NCAA lietuviai ir ko iš jų tikėtis ir NBA lūkesčiai NBA lietuviams

Gairės: wolves, ratiopharm