Eurolygos finalininkų susidūrime „Real“ patiesė čempionus

(3)
Spalio 17 d. 23:38
F.Campazzo vedė Madrido ekipą į pergalę

Eurolygos ketvirtojo turo rungtynėse Madrido „Real“ (2/2) ekipa namuose 90:86 (28:19, 15:19, 27:20, 20:28) patiesė Mariaus Grigonio atstovaujamą Atėnų „Panathinaikos“ (2/2) klubą.

Madrido ekipa susitikimą pradėjo galingai – prabėgus 3,5 minutės jau turėjo dviženklį pranašumą – 14:3. „Panathinaikos“ ekipa deficitą vis sumažindavo iki 8–9 taškų, kol 15-ąją minutę priartėjo kiek rimčiau – 26:32. Vienu metu skirtumas ištirpo iki 4 taškų, bet pirmąją dvikovos dalį su 5 taškų atsarga baigė „Real“ – 43:38.

Po didžiosios pertraukos sužaidus beveik 4 minutes PAO ėmė lipti varžovams ant kulnų – 48:50. Tuomet šeimininkai laimėjo atkarpą 16:1 ir atitrūko – 66:49. Eurolygos čempionai iki ketvirčio pabaigos sugebėjo atsitiesti ir bent šiek tiek priartėti – 58:70.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas pasiekė 16 taškų ribą (78:62), tačiau 9:0 laimėta Graikijos klubo atkarpa leido atgaivinti intrigą – 71:78. Nors „Real“ vėl truktelėjo į priekį (85:74) ir svečiai per likusias 4 minutes atsitiesti nebepajėgė.

2 minutes ir 24 sekundes žaidęs M.Grigonis niekuo nepasižymėjo.

„Real“: Facundo Campazzo 19 (3/6 tritaškiai, 5 atk. kam., 6 rez. perd., 28 naud. bal.), Džananas Musa 15 (3/5 tritaškiai), Alberto Abalde 13 (3/4 tritaškiai), Gabrielis Deckas 11, Walteris Tavaresas (6 atk. kam., 17 naud. bal.) ir Sergio Llullas po 8, Mario Hezonja 7.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 23 (2/6 tritaškiai, 6 rez. perd., 25 naud. bal.), Juancho Hernangomezas 16 (4/5 tritaškiai, 20 naud. bal.) Cedi Osmanas 13 (3/5 tritaškiai), Ioannis Papapetrou 12, Omeras Yurtsevenas ir Mathiasas Lessortas (7 atk. kam.) po 8.

„Ilgoji pertrauka“: geriausių Lietuvos krepšininkų TOP20 – Buzelio potencialas ir galimybės, pelenės istorijos, veteranų likimai, Ulanovo pajėgumas ir kaip kai kurie žaidėjai atrodytų kitose komandose

Gairės: real, panathinaikos