G.Antetokounmpo iš šalies stebėjo savo komandos triuškinimą Detroite

Spalio 7 d. 09:08
D.Lillardas liko toli nuo pergalės (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) slogų ikisezoninį mačą sužaidė Milvokio „Bucks“.

Viskonsino klubas išvykoje 87:120 (39:28, 19:32, 21:31, 8:29) krito prieš Detroito „Pistons“.

„Bucks“ solidūs buvo tik pirmajame kėlinyje, o visas likusias atkarpas pralaimėjo dviženkliais skirtumais. Itin prastas buvo lemiamas ketvirtis, kuriame dar buvo galima kabintis į rungtynes, bet visus kelius tam užkirto vos 8 sukrapštyti taškai.

Milvokio ekipa šiame mače išbandė net 18 žaidėjų, ant suolo palikdama tik ilgamečius lyderius Giannį Antetokounmpo ir Khrisą Middletoną. Iš likusių krepšininkų daugiau nei 8 taškus sukrapštė tik laiko patikrinti Damianas Lillardas ir Bobby Portisas.

Tuo tarpu nugalėtojams Jadenas Ivey per 23 minutes pelnė 22 taškus (4/5 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 7/9 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir 2 kartus prasižengė.

Praėjusį sezoną kartu su Matu Buzeliu G lygos „Ignite“ ekipoje rungtyniavęs ir penktuoju šaukimu pakviestas Ronas Hollandas surengė universalų pasirodymą, prie 10 taškų pridėdamas 6 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“ kelią į pergalę klojosi dvigubai rečiau klysdami (12 prieš 24) bei uždirbdami trigubai daugiau baudų metimų (22/26 prieš 8/9).

Detroito klubas lieka namie, kur trečiadienį priims Fynikso „Suns“, o „Bucks“ savo arenoje penktadienį susigrums su Los Andželo „Lakers“.

„Bucks“: Bobby Portisas 16 (4/5 tritaškių), Damianas Lillardas 15 (4 rez. perd., 4/6 tritaškių), Delonas Wrightas (2/5 tritaškių) ir Brookas Lopezas (4 atk. kam.) po 8.

„Pistons“: Jadenas Ivey 22 (3/3 tritaškių), Wendellas Moore’as 14 (8 atk. kam.), Cade’as Cunninghamas 13 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Marcusas Sasseris 12 (9 rez. perd., 0/3 tritaškių), Malikas Beasley 11 (3/7 tritaškių), Ronas Hollandas 10 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Simone Fontecchio (5 atk. kam.) ir Isaiah Stewartas po 9.

„Ilgoji pertrauka“: kokia rinktinė galėtų būti kitą vasarą, kokie centrai tiktų „Žalgiriui“, kokią pridėtinę vertę sukuria Krapikas, kiek uždirba geriausi NKL žaidėjai, kaip vyksta krepšininkų išpirkimas iš klubų ir kaip tokį solidų kontraktą gavo Smailagičius