G.Vovoras: mano akimis, laimėjome ir negavome to, ko buvome nusipelnę

VIDEO interviu (3)
Spalio 19 d. 22:26
G.Vovoras neliko patenkintas mačo baigtimi („Betsafe-LKL“ nuotr.)

Klaipėdos „Neptūnas“ tapo ilgiausiai be pralaimėjimų išsilaikiusia Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ekipa, bet galiausiai krito Šiauliuose.

Uostamiesčio atstovai turėjo ir 18 taškų persvarą, bet mačo pabaigoje „Šiauliai-Casino Admiral“ rezultatą išlygino ir pratęsime triumfavo 108:103.

„Neptūnas“ vertėsi be solidžiai sezoną pradėjusio Martyno Pacevičiaus, bet pagrindinė tema po rungtynių buvo ne šis praradimas. Komandos strategas Georgios Vovoras apeliavo į teisėjų darbą.

Graikas ne kartą metė užuominas dėl jį stebinusių sprendimų bei nenorėjo priimti pralaimėjimo.

„Būsiu nuoširdus – mano akimis laimėjome rungtynes. Kažkas kitas rungtynes turbūt matė labai gerai ir matėme, kas nutiko. Manau, kad tai akivaizdu. Nenoriu kalbėti apie baudų metimus, kurie buvo 38 prieš 21, nenoriu kalbėti apie paskutinį kėlinį. Mes kovėmės, o kai kauniesi ir nusipelnai laimėti, turi gauti pergalę. Šiandien to nebuvo dėl kažkokių kitokių priežasčių.

Reikės peržiūrėti vaizdo įrašą, bet visi, kurie šiandien buvo aikštėje, turės padaryti tą patį ir suprasti savo klaidas. Mes kovėmės ir negavome to, ko buvome nusipelnę“, – tikino strategas.

– Ketvirtąjį kėlinį priekinę liniją sudarėte iš Arno Beručkos ir Deivido Gailiaus arba vertėtės penkiais mažais žaidėjais. Gal galite paaiškinti sprendimą ant suolo palikti Tomašą Pavelką bei ilgą atkarpą žaisti be Zane’o Watermano?

– Ketvirtą kėlinį Zane’as pradėjo su keturiomis pražangomis, varžovų puolimas taikėsi į jį. Tomašas buvo vienintelis mūsų „penktas numeris“, o tokio ūgio žaidėjui nėra lengva rungtyniauti prieš mažą varžovų penketą, bet mes kontroliavome rungtynes ir pirmavome iki paskutinės minutės.

Galime kalbėti apie paskutinės minutės klaidos, nes buvo akivaizdu, kad praradome koncentraciją, bet šešias ankstesnes minutes vertinti reikia kitaip. Ilgai dirbu kaip vyriausiasis treneris ar trenerio asistentas ir tik antrą kartą jaučiu, kad nenusipelnėme tokios mačo pabaigos. Ne dėl mūsų žaidimo, o dėl kitokių priežasčių.

„Ilgoji pertrauka“: geriausių Lietuvos krepšininkų TOP20 – Buzelio potencialas ir galimybės, pelenės istorijos, veteranų likimai, Ulanovo pajėgumas ir kaip kai kurie žaidėjai atrodytų kitose komandose