Komentaras: kitokia „Visų žvaigždžių“ diena – geriausia per visą LKL gyvavimo laikotarpį
(33)„Tai – tik pradžia“, – prieš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) „Visų žvaigždžių“ šventę pasakė lygos prezidentas Remigijus Milašius.
„Turėtų būti įspūdingas šou“, – Krepsinis.net žurnalistui žadėjo LKL bosas. Ir jis buvo velniškai teisus.
Pakeistas „Visų žvaigždžių“ mačo formatas, kviestiniai svečiai į „Snaiperio“ ir „Oro karaliaus“ konkursą, pasaulinio lygio šokėjų „Light Balance“ pakvietimas, daug garso ir daug šviesų – viskas pasiteisino. Ir su kaupu.
Žiūrovus „Siemens“ arenoje pasitiko neįprastas krepšinio rungtynėms apšvietimas, didžiulė scena su LED ekranu ir nebylūs pažadai, jog šiemet viskas bus kitaip nei anksčiau.
Šventės organizatoriai pasiskolino idėją iš Eurolygos finalinio ketverto. Praėjusiais metais Milane per rungtynes žiūrovų tribūnos skendėjo tamsoje, o aikštė buvo ryškiai apšviesta, taip sukuriant jaukią ir dėmesį kaustančią atmosferą.
„Snaiperio“ konkurso metu mirgančios šviesos galbūt kiek trukdė žaidėjams, ką teko girdėti iš kelių krepšininkų ir tai liudija nemažai metimų, kurie net nelietė lanko. Šviesa galėjo trukdyti visiems, bet tik ne Elai Briedytei.
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) „Snaiperės“ konkursą šešiskart laimėjusi 36-erių krepšininkė savo patirtį pademonstravo „Siemens“ arenoje ir taip tapo malonia staigmena. Seniai neteko girdėti, kad kažkurį dalyvį žiūrovai per „Snaiperio“ konkursą palaikytų taip, kaip palaikė Marijampolės „Sūduvos“ atstovę.
„Ela, Ela!”, – skandavo tribūnos, kai pusfinalyje krepšininkė surinko 25 taškus ir žengė į finalą. Ten ją sirgaliai palaikė dar aktyviau, kadangi metant savo seriją Mantui Kazonui buvo girdimas net švilpimas.
O internete jau pradėjo sklisti „Demotyvacijos“ su užrašu: „Jeigu gims sūnus, pavadinsiu Ela.“
Sprendimas pakviesti E.Briedytę pasiteisino 110 procentų, kadangi krepšininkė ne tik išjudino žiūrovus, davė gerą toną tolesniam renginiui, bet ir nustebino visą Lietuvą. Galbūt kažkam galėtų nepatikti, kad LKL „Snaiperiu“ dabar vadinama E.Briedytė ir kad ji metė tritaškius moterišku, 6 dydžio, kamuoliu, tačiau „Visų žvaigždžių“ diena yra šou ir reikia priimti tai kaip natūralų dalyką.
Tik gaila, kad tritaškių konkurse nebuvo Martyno Gecevičiaus arba Artūro Milaknio. Galbūt jie būtų įveikę Elą?
„Buvo smagi žvaigždžių diena, bet tada prasidėjo rungtynės“, – taip renginį socialiniame tinkle apibūdino vienas LKL krepšininkas, kuris šventėje nedalyvavo.
Pakeistas formatas turėjo pagyvinti dažnai neįdomias „Visų žvaigždžių“ rungtynes, bet didelio susidomėjimo jomis žiūrovai nerodė ir šįkart. Nemažai arenoje buvusių žmonių patraukė pasipildyti maisto ir gėrimų atsargas. Veikiausiai „teisingo“ formato tokiam mačui rasti neįmanoma ir sunku tikėtis, kad Artūras Milaknis ims skraidyti varžovams virš galvų.
Džiugina ir dar vienas faktas, kad LKL pagaliau atsisakė įprastinių „pupyčių“ ir tam tikrų „dainininkų“ pasirodymų. Renginio įžangai pakvietė seniai gyvuojantį „G&G Sindikatą”, o viską vainikavo įspūdingą šviesų žaismą kuriantys „Light Balance“ vyrukai. Pagaliau suprasta, kad muzikinės pertraukėlės su „pupyčių“ žiopčiojimu pagal fonogramą yra visiškas renginio užribis.
„Trenerių karavanas“ žiūrovų tarpe taip pat didelio susidomėjimo nesulaukė. Akivaizdu, kad organizatoriai norėjo į renginį įtraukti visus trenerius, kurie iškeistų kostiumą į sportinę aprangą. Gaila, kad nepasirodė nei Gintaras Krapikas, nei Šarūnas Jasikevičius. Pastarasis vien savo dalyvavimu kaip reikiant būtų papuošęs šį renginį.
Tris valandas renginį stebėję sirgaliai paskutinį kartą dėmesį sutelkė į „Oro karaliaus“ konkursą, kurio finale iš anksto matė Travisą Leslie. Galbūt mažiau besidomintiems Kristapas Dargaisas atrodė „eilinis latvis“, bet šis vyrukas parodė, kad turi nerealius sugebėjimus.
Vilniaus „Lietuvos ryto“ atstovas galėjo pasirinkti dėjimą ne per „Mercedes“ automobilio variklio dangtį, bet stogą, tuomet tikrai būtų sukūręs dar įspūdingesnį epizodą ir tarp sirgalių nebūtų kilusi diskusija , kas turėjo laimėti.
Latvis būtų pelnytai laimėjęs, jeigu ne T.Leslie paskutinis koziris – dėjimas per 216 cm ūgio buvusį žalgirietį Grigorijų Chižniaką. Ir, žinoma, „Siemens“ arenos spaudimas komisijai, kuri kartais parodydavo balų aukštesnį įvertinimą.
Įspūdingo „Oro karaliaus“ konkurso nesugadino ir atsainus Jefferey Alleno požiūris į dėjimus arba nepavykę Tomo Dimšos sumanymai. Galima drąsiai sakyti, kad tokio aukšto lygio „Oro karaliaus“ konkurso Lietuva nematė seniai. Šį kartą ne „Oro karaliaus“ konkursas tapo renginio puošmena, o puošnų renginį papildė įspūdingas konkursas.
Kovo 29-ąją yra gimęs T.Leslie ir Gintaras Kadžiulis, kurie per savo gimtadienį kartu susižėrė tris prizus. Galima sakyti, kad kovo 29-oji yra ir tarsi LKL gimtadienis, kadangi šventė pavyko ir dėl teisingai priimtų sprendimų, ir dėl kai kurių netikėtų faktorių. Net studentas iš Šilutės pirmu bandymu pataikė iš aikštės vidurio bei laimėjo kelionę į Maldyvus.
„Šiais metais šventė buvo kur kas geresnė nei pernai“, – pripažino T.Leslie.
„Tikrai matosi, kad įdėta daug pastangų ir pinigų. Žvelgiant į praeitį, tai buvo tikrai vienas geriausių renginių“, – sakė Utenos „Juventus“ klubo prezidentas Žydrūnas Urbonas.
Reikia pelnytai pagirti LKL vadovus, kurie išlaikė egzaminą ir surengė šou, kurio lygos sirgaliai neregėjo turbūt nuo pat įsikūrimo.
Šou baigėsi ir dabar prasideda rimtoji dalis – LKL reguliaraus sezono finišas bei po mėnesio startuosiančios atkrintamosios kovos.
Norėdami komentuoti prisijunkite.