0
10-17, 21:30
0
0

NKL startavo užtikrinta debiutantų pergale, M.Gecevičius debiutavo rezultatyviai

(3)
Spalio 3 d. 19:56
Š.Vasiliauskas solidžiai pradėjo naująjį sezoną
Šaltinis: NKL

Nacionalinėje krepšinio lygoje („7bet-NKL“) debiutuojanti Kauno r. „Omega-Tauras-LSU“ (1/0) startavo pergalingai. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai namuose 88:74 (27:13, 22:20, 19:16, 20:25) susitvarkė su Joniškio „Delikatesu“ (0/1).

Šarūnas Vasiliauskas per 23 minutes surinko dvigubą dublį – 14 taškų (3/6 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), 10 rezultatyvių perdavimų, 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, klaidą bei 23 naudingumo balus.

LKF generalinio sekretoriaus Dominyko Domarko sąskaitoje per 28 minutes buvo 14 taškų (4/10 dvit., 2/5 trit.), 6 rezultatyvūs perdavimai, 2 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, klaida bei 12 naudingumo balų.

Pamatus pergalei šeimininkai pasiklojo jau pirmajame kėlinyje. Dviženklį pranašumą „Omega-Tauras-LSU“ susikrovė per 4 minutes (15:5), o po pirmųjų 10 minučių pirmavo 27:13.

Per likusį susitikimą G.Kurtinaičio kariauna nė karto nepaleido dviženklės persvaros, o paskutiniame ketvirtyje susikrovė ir rekordinį 23 taškų pranašumą – 78:55. Jį išlaikę lygos naujokai po finalinės sirenos džiaugėsi pergale.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Ignas Juškevičius, jis per 20 minučių pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 7/12 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Rezultatyviausias buvo Pavlo Karasovas, per 29 minutes pelnęs 20 taškų (8/11 dvit., 1/8 trit., 1/3 baud.). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei įsirašė 18 naudingumo balų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė „Šiaulių“ paskolintas Domantas Šarauskas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 16 taškų (5/7 dvit., 1/4 trit., 3/5 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„Omega-Tauras-LSU“: Pavlo Karasovas 20 (8/11 dvit., 1/8 trit., 9 atk. kam.), Ignas Juškevičius (4/7 dvit., 7/12 baud., 10 atk. kam.) ir Robertas Subotkevičius (5/9 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam.) po 15, Šarūnas Vasiliauskas (2/5 trit., 10 rez. perd.) ir Dominykas Domarkas (4/10 dvit., 2/5 trit., 6 rez. perd.) po 14.

„Delikatesas“: Andre Jacksonas 18 (5/11 dvit., 2/2 trit., 5 rez. perd.), Domantas Šarauskas 16 (5/7 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Kennethas Milleris 13 (2/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Igoras Chumakovas 10 (1/5 trit., 7/12 baud.).

Rezultatyvus Gecevičiaus debiutas atvedė „Telšius“ į pergalę prieš čempionus

Martynas Gecevičius „Telšiuose“ (1/0) debiutavo sėkmingu pasirodymu, kuris vedė į pirmąją sezono pergalę „7bet-NKL“. Žemaičiai namie 85:67 (25:17, 18:16, 21:12, 21:22) užtikrintai pranoko „Jurbarką-Karį-Manvestą“ (0/1).

Veteranas per 31,5 minutės pelnė 16 taškų (1/4 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, keturis sykius klydo ir sukaupė 16 efektyvumo balų.

Telšiškiai rungtynėse sąlygas diktavo nuo pradžių, o pirmąjį ir antrąjį ketvirčius laimėję, jie į pertrauką kėlėsi su dviženkle taškų persvara (43:33).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai pasirodė Gediminas Leščiauskas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 7 kamuolius bei fiksavęs 24 efektyvumo balus.

Solidžius pasirodymus surengė ir Nojus Radžius (17 tšk.), Lukas Valantinas (16 tšk., 7 atk. kam.) bei Deividas Rasys (13 tšk.).

Praėjusių metų čempionų komandoje dominavo naujokas Paulius Danisevičius. Įžaidėjas suvertė 29 taškus (7/9 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud.) bei įsirašė 31 naudingumo balą.

Lekūno sugrįžimas pažymėtas šilutiškių pergale prieš „Alytų“

Naują „7bet-NKL“ sezoną džiugia nata pradėjo „Šilutės-PDS.lt“ (1/0) krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:75 (21:19, 18:22, 22:22, 22:12) pranoko „Alytų“ (0/1).

Alytiškiai savo namų rungtynes žaidė varžovų teritorijoje.

Į Šilutę sugrįžusio Tomo Lekūno sąskaitoje per 30 minučių buvo 14 taškų (3/5 dvit., 1/8 trit., 5/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 8 išprovokuotos pražangos ir 21 naudingumo balas.

Jam geriausiai talkino Nojus Jankūnas, kuris per 35 minutes pridėjo 15 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit.), 7 sugriebtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus bei 20 efektyvumo balų.

Atkakli kova tęsėsi pirmuosius tris kėlinius. Tiksint paskutinėms 8 žaidimo minutėms, po Juozo Balčiūno tolimo šūvio, pirmavo alytiškiai (69:64).

Tačiau į lemiamą šturmą pakilę Ryčio Vaišvilos auklėtiniai surengė spurtą 11:2 ir nusvėrė svarstykles į savo pusę (75:71).

Per likusios pustrečios minutės du Gabrieliaus Mažeikos tritaškiai iš eilės nubraukė visas priešininkų viltis sugrįžti (81:75) ir šilutiškiai įsirašė pirmąją pergalę šiame sezone.

Alytiškių nuo nesėkmės neišgelbėjo galingas Ronaldo Rutkausko dvigubas dublis. Puolėjas per 37 minutes pelnė 23 taškus (8/16 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 26 naudingumo balus.

„Alytus“: Ronaldas Rutkauskas 23 (8/16 dvit., 7/8 baud., 16 atk. kam., 6 kld., 26 naud.), Juozas Balčiūnas 17 (5/11 trit.), Lukas Kazlauskas 14 (7/8 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Malekas Davisas 12 (3/8 dvit., 2/7 trit.), Martynas Pocevičius 7.

„Šilutė-PDS.lt“: Nojus Jankūnas 15 (5/8 dvit., 5/8 baud., 7 atk. kam., 4 kld.), Tomas Lekūnas 14 (1/8 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Gabrielius Mažeika 13 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Yevhenas Balabanas 11 (4/6 dvit., 7 atk. kam.), Ja'Darius Harrisas 9, Aurimas Urbonas 8 (2/2 trit., 9 rez. perd.).

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ klaustukai, valdymas, neliečiamas žaidėjas, kokį pasitikėjimo kreditą turi Trinchieri bei PAO ir OLY klaustukai