EA7 Emporio Armani
0
Žalgiris
0

R.Jokubaičio indėlio nesulaukusią „Maccabi“ į pergalę tempė karjeros šou rengęs T.Blattas

(13)
Spalio 3 d. 23:46
„Maccabi“ išsigelbėjo

Eurolygos sezoną pergalingai atidarė Roko Jokubaičio atstovaujama Tel Avivo „Maccabi“ (1/0), kuri Belgrade 89:82 (24:31, 27:21, 20:19, 18:11) palaužė Vilerbano ASVEL (0/1).

Apylygiai prasidėjusiame mače ASVEL ėmė veržtis į priekį nuo pirmojo kėlinio pabaigos – 31:24. Edwinas Jacksonas skirtumą vertė dviženkliu (36:26), bet Jordanas Loydas su Tamiru Blattu turėjo kitų planų – 34:38. Antram ketvirčiui įpusėjus komandas skyrė vos taškas (41:42), o Romanas Sorkinas išvedė į priekį „Maccabi“ – 43:42.

Po pertraukos komandos žengė koja kojon ir nė viena labiau neatitrūko. 71:71 – taip baigėsi trečias ketvirtis. Ketvirtojo pradžioje 5 taškų persvarą ASVEL suteikė Shaquille‘as Harrisonas (76:71), o į Johno Dibartolomeo svarbų tritaškį atsakė Theo Maledonas, realizavęs baudas – 80:77.

J.Dibartolomeo, likus 2 minutėms, išvedė priekin „Maccabi“ (83:82), tuo tarpu Jayleno Hoardo dėjimas artino prie pergalės Tel Avivo klubą – 87:82. Liko 30 sek., per kurias pergalę šeimininkai įtvirtino.

R.Jokubaitis per 15 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, atloko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus klydo, blokavo metimą, provokavo pražangą, 2 kartus prasižengė ir rinko 2 naudingumo balus.

Tris karjeros rodiklius gerino T.Blattas, kuris pelnė 21 tašką, rodydamas nuostabų taiklumą (4/5 dvit., 4/4 trit., 1/1 baud.), atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir rinko 36 naudingumo balus.

„Maccabi“: Tamiras Blattas 21 (12 rez. perd., 36 n.b.), Jaylenas Hoardas ir Jordanas Loydas – po 15, Jasielis Rivero 11 (9 atk. kam.), Johnas Dibartolomeo ir Levi Randolphas – po 8.

ASVEL: Joffrey Lauvergne‘as 17, Parisas Lee 12, Theo Maledonas 11, Tarikas Blackas 10, Mbaye Ndiaye 8.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ klaustukai, valdymas, neliečiamas žaidėjas, kokį pasitikėjimo kreditą turi Trinchieri bei PAO ir OLY klaustukai

Gairės: asvel, maccabi, jokubaitis