S.Kerras prisipažino, sumelavęs žurnalistams, o D.Blattas pastebėjo, jog tai turėjo įtakos „Cavaliers“ pralaimėjimui
(15)
Po antrosios Oklando „Golden State Warriors“ pergalės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijoje ekipos vairininkas Steve‘as Kerras prisipažino, šiek tiek sumelavęs žurnalistams apie startinio penketo sudėtį.
„Sprendimą pradėti mačą mažu penketu priėmiau ryte, tad teko net pameluoti žurnalistams, kad Bogutas bus startiniame penkete. Atsiprašau už tai. Atkarpa 0:7 mačo pradžioje privertė mane šiek tiek pasinervinti, tačiau po minutės pertraukėlės viskas stojo į vėžes. Manau, kad pergalę lėmė tai, jog kovojome ir kiekvieną metimą metėme lyg paskutinį“, – kalbėjo treneris.
Tuo tarpu Klivlando „Cavaliers“ komandos vyr. treneris Davidas Blattas akcentavo, kad S.Kerro sprendimas pakoreguoti startinį penketą ir jame neišleisti Andrew Boguto turėjo didelės įtakos.
„Laimėjome praėjusius du susitikimus, tad „Warriors“ ekipai teko kažką keisti. Mano manymu, pralaimėjimą lėmė tai, kad varžovai pakeitė startinį penketuką. Be to, mano komanda atrodė pavargusi. Tai buvo trečiosios rungtynės per penkias dienas, teko keliauti iš Oklando į Klivlandą. Tai turėjo įtakos“, – teigė D.Blattas.
Finalo serijos rezultatas šiuo metu 2:2.
Norėdami komentuoti prisijunkite.