Tragiškai žuvęs T.Honeycuttas – įspūdingus dėjimus kūręs, neįprastą hobį turėjęs žaidėjas, taip ir neįgyvendinęs turėto tikslo
(17)Krepšinio visuomenė šeštadienį buvo sukrėsta – po susišaudymo su policijos pareigūnais Los Andžele žuvo Tyleris Honeycuttas. Pasak policijos pranešimų, krepšininkas pats pakėlė ranką prieš save.
27-erių amerikietis nuo vaikystės gyveno svajone žaisti Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Tiesa, iš Kalifornijos kilęs vaikinas vaikystėje išbandė ir kitas sporto šakas, o vienu metu turėjo rinktis – tinklinis ar krepšinis.
T.Honeycuttas pripažino, kad tinklinyje įgautos savybės jam padėjo krepšinio aikštelėje ir išlavino šoklumą, tačiau su šia sporto šaka ateities nesiejo bei pasirinko krepšinį.
„Taip išmokau dėti į krepšį ir blokuoti metimus. Tiesa, gal ir nustebsite, bet pirmąkart įkroviau gana vėlai – kone baigdamas vidurinę mokyklą.
Krepšinį žaidžiau nuo ketverių, man tai buvo pirmoji meilė, šis sportas man sekėsi geriau, todėl nedvejojau, ką rinktis“, – pasakojęs yra T.Honeycuttas.
Baigęs vidurinę mokyklą amerikietis pasirinko žinomą UCLA universitetą, kur pradėjo kurti kelią NBA link.
„Tyleris yra ramus ir kitus gerbiantis vaikas, sugebantis tvarkytis su emocijomis. Jis nekantrauja žaisti NBA“, – apie sūnų yra kalbėjusi jo mama Lisa Stazel.
WOW! @thoneycutt23 is ready for #VTBSlamDunkContest 👌
— VTB United League (@VTBUL) February 15, 2018
ВОУ! Тайлер Ханикатт точно готов к Слэм Данк Контесту 👌 pic.twitter.com/GPeceAKsoL
Nors dar studijų metais amerikietį kamavo traumos, stresiniai lūžiai, jis sulaukė savo šanso NBA. Puolėjas 2011 metų naujokų biržoje išgirdo savo pavardę ties 35-uoju šaukimu - jį pasirinko Sakramento „Kings“ klubas.
Vis tik per du sezonus pajėgiausioje planetos lygoje T.Honeycuttas sužaidė tik 25 mačus, kuriuose per 5 minutes pelnydavo po 1,2 taško bei atkovodavo po 1 kamuolį. Amerikietis buvo skolinamas Plėtojimosi lygos klubams, kur „Rio Grande Valley Vipers“ klube rungtyniavo ir su Donatu Motiejūnu.
Vėliau puolėjas nutarė, kad NBA svajonę reikia bent trumpam nustumti į šoną bei pasirinko atvykti į Europą.
Sužaidęs puikų sezoną Izraelyje, kur metė po 15,6 taško ir atkovodavo po 9,1 kamuolio, T.Honeycuttas sulaukė Maskvos srities „Chimki“ dėmesio. Taip amerikietis tapo Rimo Kurtinaičio auklėtiniu Rusijos klube.
„Jis yra jaunas ir daug žadantis krepšininkas. Kai kurie Europos klubai pasirašo sutartis su NBA žaidėjais, bet jie nebūna motyvuoti įrodyti savo vertę čia. Honeycuttas yra kitoks, jis duos mūsų komandai reikalingos energijos“, – tada džiaugėsi lietuvis.
А вот и хайлайты Тайлера Ханикатта! And here are some HL of @thoneycutt23 ! SO @Eurohoopsnet #BCKhimki #БКХимки pic.twitter.com/gFd8YnMKU2
— BC Khimki (@Khimkibasket) August 29, 2015
Laiko įsilieti į Eurolygos klubo gretas T.Honeycuttui reikėjo, tačiau ryšį su komandos draugais jis rado greitai. O tą padaryti padėjo ir amerikiečio hobis – daryti šukuosenas komandos draugams.
„Užsiimu tuo nuo mokyklos laikų, kuomet kirpau komandos draugus. Tai tęsiasi iki dabar, man patinka, džiaugiuosi, kad kitiems patinka, ką padarau su jų plaukais“, – prieš porą metų pasakojo jis.
2016 m. T.Honeycuttas išvyko į Turkiją, kur papildė Stambulo „Anadolu Efes“ gretas. Čia jis pasižymėjo ne vien solidžiu žaidimu, bet ir įspūdingu dėjimu – Turkijos lygos dėjimų konkursą jis laimėjo įkrovęs per šešis žmones. Šis vaizdo įrašas apskriejo visą pasaulį ir sulaukė daug susižavėjimo. Taip amerikietis puikiai pademonstravo tinklinyje įgautus šoklumo įgūdžius.
Po metų Stambule T.Honeycuttas grįžo į Maskvą. Jis džiaugėsi, kad grįžta į klubą, kur buvo mylimas ir gerbiamas tiek vadovų, tiek sirgalių. Būdamas vienu iš svarbiausių „Chimki“ žaidėjų jis pasiekė Eurolygos atkrintamąsias ir Vieningosios lygos finalą.
T.Honeycuttas pastaruosius kelerius metus dar puoselėjo viltį grįžti į NBA, tačiau taip jau nebenutiks.
Ilsėkis ramybėje, Tyleri.
Старый друг лучше новых двух | Old friends and old wine are best pic.twitter.com/pQwgSIGzyv
— BC Khimki (@Khimkibasket) August 18, 2017
Norėdami komentuoti prisijunkite.