V.Chomičiaus auklėtiniai įveikė "Lietkabelį"

Šiauliuose prasidėjusiame STIHL taurės finale kausis Dniepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) ekipa, pusfinalyje lengvai 88:76 (18:23, 23:13, 25:24, 22:16) įveikusi Panevėžio „Lietkabelį“. Dėl antrojo kelialapio į finalą jėgas išmėgins turnyro šeimininkai „Šiauliai“ ir Krivyj Riho „Krivbasbasket“ (Ukraina).
Daugiau intrigos buvo tik pirmajame ketvirtyje, bet po to buvusio „Šiaulių“ legionieriaus Derricko Low vedama „Dnipro“ ekipa šovė pirmyn. Amerikietis įžaidėjas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas - pelnė 22 taškus (8/11 dvit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus.
Valdemaro Chomičiaus vadovaujamos ekipos gretose dar pasižymėjo Oleksandras Mišula (14 tšk.) ir Danielis Kickertas (13). Dnipro komandos legionieriai iš Lietuvos klaipėdiečiai Valdas Vasylius ir Simas Galdikas prie pergalės prisidėjo kukliau - pirmasis pelnė 9 taškus, antrasis - 5 (8 atk. kam.).
Šeštadienį dėl trečiosios vietos kovosiančių panevėžiečių gretose rezultatyviausi buvo Kasparas Ciprussas (16 tšk.), Adomas Drungilas (14), Karolis Babkauskas (13) ir Tauras Jogėla (11).
Norėdami komentuoti prisijunkite.