kiti rezultatai (3)
Spalio 28 d., 08:04
S.Curry rungtynes baigė rūbinėje (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) neramios dienos atėjo į San Fransisko „Golden State Warriors“ (2/1) stovyklą.

„Kariai“ namie 104:112 (34:34, 20:25, 25:27, 25:26) nusileido Los Andželo „Clippers“ (2/1), o dėl traumos rungtynių nebaigė Stephenas Curry.

Snaiperis trečiajame kėlinyje nikstelėjo čiurną ir šlubuodamas iškart patraukė ant atsarginių žaidėjų suolelio. Ketvirtajame kėlinyje jis dar pabandė grįžti į aikštelę, bet dėl čiurnos skausmo sužaidė vos 13 sekundžių ir patraukė tiesiai į rūbinę.

Lyderiui palikus aikštelę „Warriors“ atsiliko 85:95 ir per aštuonias likusias minutes mačo baigties nepakeitės.

Prieš palikdamas aikštelę S.Curry per 27 minutes surinko 18 taškų (2/4 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 4 atkovotus, 2 perimtus ir 6 prarastus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus, bloką bei pražangą.

„Tą čiurną jis yra pasitempęs jau daug kartų ir nemano, kad tai yra labai rimta, bet, žinoma, nerimaujame. Šiąnakt jo laukia magnetinio rezonanso tyrimas“, – žvaigždės situaciją nušvietė Steve’as Kerras.

Prieš rungtynes tylos minute buvo pagerbta rugpjūtį mirusi „Warriors“ legenda Alas Attlesas,

Tuo tarpu nugalėtojų gretose galingą sezono startą pratęsė Ivica Zubacas – 38 minutės, 23 taškai (10/19 dvitaškių, 3/4 baudų metimų), 18 atkovotų, 2 perimti ir 4 prarasti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, blokas bei pražanga.

Kroatas visuose pirmuosiuose mačuose renka bent 21 tašką.

„Clippers“ dabar pradės penkerių namų rungtynių seriją, pirmasis varžovas – Portlando „Trail Blazers“. Tuo tarpu „Warriors“ dukart paeiliui sužais su Naujojo Orleano „Pelicans“.

„Clippers“: Jamesas Hardenas (7 atk. kam., 11 rez. perd., 5 klaidos, 2/12 tritaškių) ir Ivica Zubacas (18 atk. kam., 6 rez. perd., 4 klaidos) po 23, Normanas Powellas 20 (2/7 tritaškių), Derrickas Jonesas 18 (4 atk. kam., 3/4 tritaškių), Amiras Coffey 8.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 29 (5/8 tritaškių), Stephenas Curry 18 (4/7 tritaškių, 4 atk. kam., 6 rez. perd., 6 klaidos), Jonathanas Kuminga 12 (5 atk. kam., 1/6 tritaškių), Kevonas Looney 10 (11 atk. kam.), De’Anthony Meltonas ir Buddy Hieldas (1/9 tritaškių, 6 atk. kam., 4 klaidos) po 8.

Kiti rezultatai:

Filadelfijos „76ers“ (1/2) 118:114 Indianos „Pacers“ (1/2) (po pratęsimo)

Milvokio „Bucks“ (1/2) 102:115 Bruklino „Nets“ (1/2)

Naujojo Orleano „Pelicans“ (2/1) 103:125 Portlando „Trail Blazers“ (1/2)

Atlantos „Hawks“ (2/1) 104:128 Oklahomos „Thunder“ (3/0)

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ ir „Ryto“ talentai, vos į Kėdainius neatvykęs latvis, laukiantys pasikeitimai LKL klubuose, pagyros Šerniui ir klaustukas dėl Agravanio