10-26, 19:00
Betsafe-LKL
0
0

Debiutantai pergalės dar turės palaukti – „Paris“ dramatiškai krito Milane (4) FOTOGALERIJA

Spalio 11 d., 23:35
N.Mirotičius vėl buvo rezultatyvus (Scanpix nuotr.)

Eurolygoje dėl pirmosios pergalės susigrūmė dviejų Senojo žemyno madų sostinių klubai.

Milano „EA7 Emporio Armani“ (1/1) namie po atkaklios kovos 79:74 (20:18, 15:21, 23:18, 21:17) laimėjo prieš Paryžiaus „Paris“ (0/2).

Mačo pradžia užsitęsė – po kietos Davido McCormacko pražangos prieš Mikaelį Jantuneną teisėjams ilgos peržiūros prireikė sužaidus vos 11 sekundžių. Vis dėlto nesportinė pražanga skirta nebuvo.

Vėliau aikštėje taip pat virė lygi ir kieta kova, o viso mačo metu nė viena ekipa taip ir nebuvo atsiplėšusi dviženkliu skirtumu. Likus žaisti pusseptintos minutės T.J.Shortsas sutvirtino svečių pranašumą (67:60), tačiau šeimininkai atsakė savo spurtu.

Likus žaisti pustrečios minutės rezultatą baudų metimais lygino Giampaolo Ricci (73:73). Prancūzų puolimas tuomet įstrigo vietoje, o pergalingais tapo trys Zacho LeDay’aus taškai ir tikslus Shavono Shieldso metimas.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo būtent Sh.Shieldsas – 30 minučių, 21 taškas (5/8 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 8/11 baudų metimų), 6 atkovoti, perimtas ir prarastas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai, 7 išprovokuotos pražangos, viena paties nuobauda ir 29 naudingumo balai.

Svariai prisidėjo ir Nikola Mirotičius, per 28 minutes surinkęs 15 taškų (4/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/1 baudos metimo), 6 atkovotus, 2 perimtus ir 2 prarastus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, bloką, 2 pražangas bei 23 naudingumo balus.

Milano klubas laimėjo net ir žaisdamas be traumas patyrusių Leandro Bolmaro bei Josho Nebo. Strigo ir komandos naujokai – Nenadas Dimitrijevičius, Armoni Brooksas bei D.McCormackas kartu surinko -6 naudingumo balus.

Rungtynėms kartu su Juanu Carlosu Garcia bei Vasiliki Tsaroucha teisėjavo ir lietuvis Saulius Račys.

Trečiajame Eurolygos ture Paryžiaus klubas priims čempionų titulą ginančius Atėnų „Panathinaikos“ (2/0), Milano klubas svečiuosis Pirėjuje.

„EA7 Emporio Armani“: Shavonas Shieldsas 21 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Nikola Mirotičius 15 (6 atk. kam.), Zachas LeDay'us 13, Nenadas Dimitrijevičius 9 (3/7 tritaškių, 3 klaidos), Giampaolo Ricci (5 atk. kam.) ir Fabienas Causeur (4 rez. perd.) po 5.

„Paris“: T.J.Shortsas 17 (8 rez. perd., 7/13 dvitaškių), Collinas Malcolmas 12 (1/4 tritaškių), Nadiras Hifi (2/6 tritaškių), Kevarriusas Hayesas (6 atk. kam.) ir Mikaelis Jantunenas (6 atk. kam.) po 9, Maodo Lo 6 (0/3 tritaškių).

„Ilgoji pertrauka“: kokia rinktinė galėtų būti kitą vasarą, kokie centrai tiktų „Žalgiriui“, kokią pridėtinę vertę sukuria Krapikas, kiek uždirba geriausi NKL žaidėjai, kaip vyksta krepšininkų išpirkimas iš klubų ir kaip tokį solidų kontraktą gavo Smailagičius