Žalgiris
0
Maccabi
0

Dominavusi PAO pergalingai prisistatė atsinaujinusioje OAKA arenoje (14) M.Grigonis neišsiskyrė

Spalio 10 d., 23:02
M.Lessortas vedė PAO į pergalę

Eurolygos titulą ginantis Atėnų „Panathinaikos“ (2/0) pergalingai prisistatė savo sirgaliams. Ergino Atamano auklėtiniai sausakimšai užpildytoje ir atsinaujinusioje OAKA arenoje 94:79 (25:16, 22:18, 19:24, 28:21) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (1/1).

Marius Grigonis nugalėtojams per 10,5 minutės pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit.), atliko rezultatyvų perdacimą, išrašė bloką ir pasižymėjo 1 naudingumo balu.

Šeimininkai jau pirmosiomis minutėmis sudavė smūgį bavarams, kai rungtynes pradėjo spurtu 10:0. Po Gordie Herberto minutės pertraukėlės „Bayern“ pavyko stabilizuoti žaidimą, o pirmąjį ketvirtį uždarė Carseno Edwardso dvitaškis su pražanga – 16:25.

Visgi svečių problemos buvo primintos antrajame kėlinyje – PAO spurtavo 10:2 ir po Juancho Hernangomezo dėjimo įgijo rekordinį pranašumą (37:20). Galiausiai prieš pertrauką tikslūs Johanneso Voigtmanno ir Andreaso Obsto tritaškiai pagerino svečių situaciją – 34:47.

Trečiojo kėlinio pradžioje atrodė, kad šeimininkai netrukus išsklaidys visą intrigą (59:40), bet Carseno Edwarso ir Shabazzo Napiero įkvėpti bavarai atsitiesė, o ketvirtį uždarė Oscaro da Silvos tritaškis su sirena, leidęs priartėti iki vienženklio skirtumo – 58:66.

34-ąją minutę PAO persvara po Devino Bookerio dvitaškio ištirpo iki 5 taškų (65:70), bet tada sekė Jeriano Granto ir J.Hernangomezo tritaškiai, o Lorenzo Brownas perėmė kamuolį ir įkrovė jį iš viršaus – 78:65. Po tokio smūgio bavarai atsitiesti nebesugebėjo.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Mathiasas Lessortas. Prancūzas per 27 minutes įmetė 22 taškus (9/11 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, provokavo 4 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 22 (9/11 dvit., 27 naud.), Kendrickas Nunnas 17 (7 rez. perd.), Juancho Hernangomezas 12 (11 atk. kam.), Jerianas Grantas 11.

„Bayern“: Devinas Bookeris 15 (7 atk. kam.), Carsenas Edwardsas 14, Yamas Madaras 11.

„Ilgoji pertrauka“: kokia rinktinė galėtų būti kitą vasarą, kokie centrai tiktų „Žalgiriui“, kokią pridėtinę vertę sukuria Krapikas, kiek uždirba geriausi NKL žaidėjai, kaip vyksta krepšininkų išpirkimas iš klubų ir kaip tokį solidų kontraktą gavo Smailagičius