0

Dviženklis E.Šaulio pasirodymas neišgelbėjo nuo skaudžios nesėkmės (1)

Spalio 5 d., 14:21
E.Šaulys pergalės nepasiekė („Betsafe-LKL“ nuotr.)

Lenkijos pirmenybėse nesėkmingai startavo lietuviškų akcentų nestokojanti Zelionos Guros „Zastal“ (0/1) ekipa.

Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai savo arenoje 70:97 (21:25, 18:25, 21:23, 10:24) krito prieš Vloclaveko „Anwil“ (1/0).

Pirmuosius tris kėlinius „Zastal“ atsiliko 60:73, o lemiamoje atkarpoje visiškai paleido rungtynių vadeles ir turėjo taikstytis su skaudžia nesėkme.

Evaldas Šaulys šeimininkų gretose per 33 minutes surinko 13 taškų (0/2 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo ir prarado po kamuolį, blokavo metimą, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė ir finišavo su 12 naudingumo balų.

17 taškų „Zastal“ gretose pelnė Wesley Harrisas (7/10 dvitaškių), 14 – Detrekas Browningas (6/10 dvitaškių), 13 – Sindariusas Thornwellas (7 atk. kam.).

Nugalėtojams 20 taškų surinko Luke’as Nelsonas (3/9 tritaškių, 5 atk. kam.), 17 – Michalas Michalakas (3/3 tritaškių, 5 rez. perd.), 13 – Ryanas Tayloras (3/6 tritaškių), 11 – D.J.Funderburkas (8 atk. kam.), 10 – Kamilas Lačynskis (6 rez. perd.).

Antrasis mačas lietuvių ekipos laukia jau ketvirtadienį, kai namie bus priimta Torunės „Polski Cukier“ komanda.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ klaustukai, valdymas, neliečiamas žaidėjas, kokį pasitikėjimo kreditą turi Trinchieri bei PAO ir OLY klaustukai