0
10-17, 21:30
0
0

Eurolygos sezono atidarymo mače – blankus M.Grigonis ir sunki „Panathinaikos“ pergalė (4)

Spalio 3 d., 21:26
M.Grigonis surinko vos 1 naudingumo balą (Scanpix nuotr.)

Eurolygos sezono atidarymo mače Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (1/0) ekipa išvykoje 87:77 (26:17, 19:19, 17:21, 25:20) nugalėjo Berlyno ALBA (0/1) krepšininkus.

Nuo pat susitikimo pradžios į priekį šovę Eurolygos čempionai jau 7-ąją minutę susikrovė dviženklį pranašumą – 19:7. Įpusėjus dvikovai svečiai pirmavo 45:36.

Po didžiosios pertraukos ALBA ekipa ėmė rodyti atsigavimo ženklus ir 25-ąją minutę deficitą sumažino vos iki 4 taškų – 47:51. Nors vienu metu PAO vėl turėjo 9 taškų atotrūkį, šeimininkai iki trečiojo kėlinio pabaigos priartėjo iki 57:62.

Ketvirtajame ketvirtyje prabėgus 4 minutėms „Panathinaikos“ vėl atsiplėšė (73:60), bet ALBA 8 taškai be atsako leido grąžinti intrigą – 68:73. Viską į savo vietas sustatė du iš eilės Graikijos klubo pataikyti tritaškiai (79:68), į ką ALBA atsakė savo atkarpa 7:0 – 75:79. Viską išsprendė dar du iš eilės PAO tolimi metimai (85:75), kurie likus 79 sekundėms sudavė varžovams neatremiamą smūgį.

M.Grigonis per 17 minučių įmetė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius suklydo, kartą prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

ALBA: Willas Mcdowellas-White‘as 13 (3/4 tritaškiai), Martinas Hermannssonas 12 (8 rez. perd., 17 naud. bal.), Trevionas Williamsas 11, Khalifa Koumadje (13 atk. kam.) ir Matteo Spagnolo po 8.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnnas 16, Mathiasas Lessortas 14 (8 atk. kam., 23 naud. bal.), Juancho Hernangomezas 11, Jerianas Grantas ir Kostas Sloukas (5 rez. perd.) po 10, Omeras Yurtsevenas 8.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ klaustukai, valdymas, neliečiamas žaidėjas, kokį pasitikėjimo kreditą turi Trinchieri bei PAO ir OLY klaustukai