OŽ atranka
0
Meksika
0

Filipinų penketo pamokas sugėrę latviai patyrė netikėtą pralaimėjimą (39) FOTOGALERIJA

liepos 3 d., 21:07
Sotto (FIBA nuotr.)

Pirmą pralaimėjimą namie vykstančioje olimpinėje atrankoje patyrė Latvijos (1/1) rinktinė, kuri 80:89 (16:32, 22:22, 18:23, 24:12) nusileido Filipinams (1/0).

Pastarieji dar susitiks su Sakartvelu (0/1), tad A grupėje intriga yra maksimali. Norint žengti toliau, kartvelams pergalė bus būtina.

Vienu metu trečiajame ketvirtyje Filipinai turėjo net 26 taškų pranašumą, tačiau jį latviai ėmė tirpdyti. Ketvirtojo kėlinio metu Latvija skirtumą mažino (75:85), tiesa, kelių gerų šansų išnaudoti nepavyko.

Likus 81 sekundei rinktines skyrė 8 taškai (77:85), nes pataikė Rihardas Lomažas. Vis tik svarbias baudas realizavo Dwightas Ramosas, o Davio Bertanio tritaškis nieko nebekeitė – 80:89.

Filipinų gretose daugiau nei 30 minučių žaidė penki esminiai žaidėjai: Chrisas Newsome‘as, Kai‘us Sotto, June‘as Maras Fajardo, Dwightas Ramosas ir Justinas Brownlee. Likę krepšininkai neviršijo 10 žaistų minučių skaičiaus.

Prie pergalės 26 taškus pridėjo ir šalia trigubo dublio buvo J.Brownlee (9 atk. kam., 9 rez. perd., 33 n.b.).

18 taškų rinko K.Sotto (7 atk. kam.), 12 – D.Ramosas (7 atk. kam.), 11 – J.M.Fajardo, 10 – Ch.Newsome‘as.

Latviams 18 taškų pelnė Rodionas Kurucas (7 atk. kam.), po 10 – Davis Bertanis ir Janis Strelniekas, 9 – Rolandas Šmitas, po 6 – Rihardas Lomažas ir Artūras Strautinis.

Artūras Žagaras ant parketo nepasirodė.

„Ilgoji pertrauka“: ant „Žalgirio“ slenksčio esantys gynėjai, gandai apie Kotsarą, Veličkos ir Tubelio likimas, Rubštavičiaus bei „Lietkabelio“ sąjunga ir Čempionų lygos burtai

Gairės: latvija, filipinai