Šie metai Gediminui Orelikui yra ko gero juodžiausi karjeroje. Dar sausio mėnesį patyrus kelio traumą, kuri yra net sudėtingesnė už įprastą kryžminių raiščių sužalojimą, puolėjas vis dar laiką leidžia be krepšinio ir tą turės daryti dar ilgai.
Nors buvo prognozuota, jog G.Orelikas grįš į rikiuotę dar šio sezono pradžioje, prieš kiek mažiau nei mėnesį jam buvo atlikta dar viena kojos operacija. Po jos aukštaūgis į aikštę grįžti nebegalės ir visą šį sezoną.
„Gal kažkur paskubėjome, nes norėjau atsigauti iki Naujųjų metų. Mane prižiūrėjo geri specialistai, žinomi žmonės, darėme viską pagal planą. Bet raištis labai įsitempė, girnelė užkilo, pradėjo kabinti šoną ir jaučiau skausmus nuo fizinio darbo.
Prieš mėnesį nuvykau į Kauną pasitikrinti kojos pas gydytoją Gudą, jis sakė, kad nėra ko laukti, geriau išsioperuoti ir vėl dirbti. Tai man padarė rekonstrukciją, reabilitacija užtruks, bet jau nebebus tokia sudėtinga, kaip po pirmos operacijos“, – pasakojo krepšininkas.
Dar iki to laiko, kai paaiškėjo, kad teks operuotis darsyk, G.Orelikas buvo nuvykęs pasirodyti vienai komandai – Strasbūro SIG. Tiesa, pasak jo, vizitas užtruko tik pusantros valandos.
„Medikai mane apžiūrėjo ir pamatė, kad per pusantro mėnesio koja neatsigaus. Taip grįžau namo tą pačią dieną“, – Krepsinis.net tvirtino puolėjas.
Tuo tarpu su kitomis komandomis, tarp kurių buvo ir Klaipėdos „Neptūnas, viskas apsiribojo tik pašnekesiais, po kurių paaiškėdavo, jog kol kas G.Orelikas nėra fiziškai pajėgus padėti ekipoms.
Krepšinio pasaulyje buvo pasirodę kalbų ir apie G.Oreliko priaugtus papildomus kilogramus, ir apie reabilitacijos kokybę, sutrukdžiusią jam grįžti ant parketo anksčiau, tačiau pats krepšininkas tvirtina, esą tai nėra teisinga.
„Kaip galėjau ją atlikti neprofesionaliai, sportuodamas su profesionalais dukart per dieną? Dabar mano tikslas sustiprėti iki kito sezono ir toliau dirbti, nes apmaudu, kad po geros karjeros atkarpos viskas taip nutiko“, – kalbėjo G.Orelikas.
Praėjusiame sezone Venecijos „Reyer“ aprangą vilkėjęs lietuvis iš tiesų žibėjo ryškiai: FIBA Čempionų lygoje per 28 minutes įmesdavo 14,2 taško, atkovodavo 5,2 kamuolio, atlikdavo 3,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 13,6 naudingumo balo.
Norėdami komentuoti prisijunkite.