Gynybos potencialą parodę uteniškiai užėmė „Wolves“ tvirtovę (52) FOTOGALERIJA

Spalio 19 d., 21:31
D.Greenas vėl buvo tarp lyderių („Betsafe-LKL“ nuotr.)
Šaltinis: LKL

Klampioje dvikovoje triumfavusi Utenos „Uniclub Bet-Juventus“ (3/2) ekipa parsiveža pergalę iš sostinės.

Vytauto Buzo auklėtiniai išvykoje 72:67 (15:18, 20:16, 23:19, 14:14) nukovė Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (2/3) krepšininkus ir iškovojo antrąjį laimėjimą paeiliui.

Susitikimo starte abi komandos žengė koja kojon ir tik Andrew Andrewso išprovokuota pražanga metant iš toli bei trys realizuotos baudos leido nedideliu skirtumu po dešimties minučių pirmauti šeimininkams – 18:15. Antrajame kėlinyje uteniškiai buvo truktelėję į priekį (32:26), tačiau prieš pertrauką jie pirmavo tik minimaliai – 35:34.

Vaizdas ant parketo nelabai keitėsi ir po pertraukos, o nedidele persvara ir toliau disponavo svečiai. Nepaisant net dešimties per trečiąjį kėlinį padarytų pražangų, jie lemiamą ketvirtį pasitiko su 5 taškų rezervu – 58:53. Likus 3 minutėms uteniškiai dar kiek padidino pranašumą (69:61).

Vis tik Tre'Shawnas Thurmanas bei Garrisonas Brooksas gaivino vilniečių šansus prieš paskutinę minutę (67:70). Komandos tuomet apsikeitė nerezultatyviomis atakomis. Ianas Milleris sudegino daug laiko, tačiau prametė tritaškį. Kitoje aikštės pusėje „Wolves Twinsbet“ prametė savo tolimus metimus, o Laurynas Beliauskas taikliomis baudomis uždarė nugalėtojų klausimą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo I.Milleris, kuris pelnė 19 taškų (4/6 trit.) ir surinko 17 naudingumo balų. Naudingiausias – L.Beliauskas (13 tšk., 3/7 trit., 18 naud. bal.).

„Vilkams“ neužteko T.Thurmano lyderystės. Jis aikštę paliko su 18 taškų bei 20 naudingumo balų savo kišenėje.

Uteniškiai šįkart vertėsi be Karolio Lukošiūno, kuris nebuvo registruotas rungtynėms, o vilniečiai – be traumą besigydančio Arnoldo Kulbokos.

„Wolves Twinsbet“: Tre'Shawnas Thurmanas 18 (8/10 dvitaškių), Garrisonas Brooksas 14 (6 atk. kam.), Andrew Andrewsas 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Anthony Cowanas 9 (6 klaidos), Jeffery Tayloras 6.

„Uniclub Bet-Juventus“: Ianas Milleris 19 (4/6 tritaškių), Laurynas Beliauskas 13 (5 atk. kam., 3/7 tritaškių), Dominicas Greenas 12 (1/5 tritaškių), Arnaldo Toro 9 (5 atk. kam.), Gediminas Orelikas 6.

„Ilgoji pertrauka“: geriausių Lietuvos krepšininkų TOP20 – Buzelio potencialas ir galimybės, pelenės istorijos, veteranų likimai, Ulanovo pajėgumas ir kaip kai kurie žaidėjai atrodytų kitose komandose