Pasibaigęs. 11-17 05:00
NBA
Kings
121
Jazz
117
Pasibaigęs. 11-17 16:50
Betsafe-LKL
Rytas
71
Wolves Twinsbet
82
Pasibaigęs. 11-17 16:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
101
M Basket
46
Pasibaigęs. 11-17 19:00
Betsafe-LKL
CBet
84
7bet-Lietkabelis
82
Pasibaigęs. 11-18 01:00
NBA
Wizards
104
Pistons
124
Pasibaigęs. 11-18 02:00
NBA
Bulls
107
Rockets
143
Pasibaigęs. 11-19 02:00
NBA
Pistons
112
Bulls
122
Pasibaigęs. 11-19 02:30
NBA
Knicks
134
Wizards
106
Pasibaigęs. 11-19 05:05
NBA
Kings
108
Hawks
109
Pasibaigęs. Vakar 02:30
NBA
Bucks
122
Bulls
106
Šiandien, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
0
Panathinaikos
0
Rytoj, 02:00
NBA
Wizards
0
Celtics
0
Rytoj, 03:00
NBA
Bulls
0
Hawks
0
Rytoj, 05:30
NBA
Clippers
0
Kings
0
11-24, 03:00
NBA
Bulls
0
Grizzlies
0
11-25, 00:00
NBA
Pacers
0
Wizards
0
11-25, 04:00
NBA
Kings
0
Nets
0
11-26, 05:00
NBA
Kings
0
Thunder
0
11-27, 02:00
NBA
Wizards
0
Bulls
0
11-27, 18:00
KMT
M Basket
0
Nevėžis-Optibet
0
11-27, 18:30
KMT
CBet
0
Uniclub Bet-Juventus
0
11-27, 19:00
KMT
Neptūnas
0
Šiauliai
0
11-28, 02:00
NBA
Magic
0
Bulls
0
11-28, 02:00
NBA
Wizards
0
Clippers
0
11-28, 03:00
NBA
Timberwolves
0
Kings
0
11-28, 19:00
Europos taurė
7bet-Lietkabelis
0
Umana Reyer
0
11-28, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
0
Baskonia
0
11-29, 20:00
Europos taurė
Budučnost
0
Wolves Twinsbet
0
11-30, 03:00
NBA
Bulls
0
Celtics
0
11-30, 05:00
NBA
Trail Blazers
0
Kings
0
11-30, 16:50
Betsafe-LKL
M Basket
0
Rytas
0
11-30, 19:00
Betsafe-LKL
Neptūnas
0
Uniclub Bet-Juventus
0
12-01, 03:00
NBA
Bucks
0
Wizards
0
12-01, 16:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
0
CBet
0
12-01, 19:00
Betsafe-LKL
7bet-Lietkabelis
0
Nevėžis-Optibet
0

Išskirtinis J.Vainausko interviu: apie „Lietuvos rytą“, Džikičių, Seibutį, „Žalgirį“, Romanovą, LKL ir laukiančias permainas (93)

Vasario 15 d., 15:53
vainauskas jonas 09
vainauskas jonas 09
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo direktorius Jonas Vainauskas 2010 metais baigė savo darbą sostinės komandoje ir vėliau išvyko į užsienį. Padirbėjęs Vokietijos trečiosios lygos ekipos konsultantu J.Vainauskas sugrįžo į Lietuvą.

Išskirtiniame interviu portalui Krepsinis.net J.Vainauskas papasakojo apie savo darbą Vokietijoje, „Lietuvos ryto“ sprendimus, Artūrą Jomantą, Vladimirą Romanovą, Kauno „Žalgirį“, Aleksandrą Trifunovičių, savivaldybes, LKL bei VTB Vieningąją lygą.

Vokiečiai niekada neprasiskolina ir pinigus leidžia atsakingai

Konsultavote trečiosios Vokietijos lygos Leipcigo „Uni-Risen“ ekipą, kaip sekėsi ten?

– Manau, kad neblogai, kadangi pavyko klubui padėti iškopti į aukštesnę lygą. Buvo gera patirtis, pramokau kalbą. Vokietija – ne krepšinio šalis, todėl pakankamai sudėtinga, nes reikia konkuruoti su stipresnėmis sporto šakomis. Ne krepšinio aplinkoje yra sunku, bet tikslą, kurį aptarėme pirmojo susitikimo metu, pavyko įgyvendinti. Įgytą patirtį vertinu tikrai įdomiai.

REKLAMA

– Buvo kalbama, kad klubas nori keliauti iki aukščiausiosios lygos, tačiau dabar yra antrosios lygos dugne. Baigėsi pinigai?

– Finansų nebuvo daug nuo pradžios. Mes su labai mažais rezervais išsprendėme daug problemų. Vėliau turbūt nebuvo noro ir pasiryžimo eiti iki galo. Per trumpą laiką įvyko daug gerų dalykų: klubas atidavė skolas, namų rungtynėse ėmė lankytis 4–5 kartus daugiau žmonių. Perspektyva žaisti aukštesnėje lygoje sudomino ir rėmėjus. Per trumpą laiką pavyko padaryti daug, o kad tiek jiems užteko, jų sprendimas. Aš jiems savo svajonių primesti negaliu.

Kodėl nusprendėte palikti Vokietiją?

– Ten padariau tai, ką galėjau padaryti. Pasiūliau klubui likti visiems dirbti per vasarą, bet jie nelabai norėjo su tuo sutikti. Matėsi, kad bus labai nelengva pasiekti užsibrėžtus tikslus. Leidau jiems toliau patiems dirbti ir pažiūrėti, kaip seksis.

– Vokietijoje krepšinis nėra populiariausia sporto šaka. Koks yra žmonių ir rėmėjų požiūris į krepšinį?

– Požiūris į krepšinį yra labai silpnas. Bendras šio sporto supratimo lygis yra labai prastas. Vokietijos lygose žaidžiantys krepšininkai yra retai matomi, nes krepšinio nerodo televizija. Komandos labai mažai keliauja į užsienį ir nenoriai žaidžia tarptautiniuose turnyruose, išskyrus „Brose Baskets“ ir „Alba“ klubus. Rinka yra labai specifinė, yra daug labai įdomių žaidėjų. Jeigu jie ten užsibūna daugiau nei metus, lieka ilgam laikui, o tai nėra gerai. Vokietija yra auganti krepšinio rinka ir labai uždara. Tai, ką rodo Vokietijos komandos tarptautiniuose turnyruose, yra neblogi rezultatai. Vokiečiai labai protingai ir atsargiai leidžia pinigus. Jie niekada neišleidžia daugiau nei turi arba gali turėti. Tai geras pavyzdys mūsų grandams, kurie pastaruoju metu išleidžia daugiau pinigų nei turi. Vokietijos ekipos dirba atsargiai, apgalvotai. Kartais erzina tas lėtumas, nes dingsta netikėtumo faktorius. Vokietija yra tvarkinga ir krepšinyje, ir bet kurioje kitoje srityje.

REKLAMA

– Nors Vokietija ir nėra krepšinio valstybė, bet „Top 16“ etape žaidžia dvi jos komandos, kai tuo tarpu lietuviai turi tik vieną – „Žalgirį“.

– Tai labiau priklauso ne nuo šalies, o atskirų klubų. Vokietijoje yra du klubai, kurie gali bandyti žaisti Eurolygoje. Sutikite, kad šiuo metu jie žaidžia prastai. Užuomazgos yra geros. Jie po truputį ieško geresnių trenerių, žaidėjų. Vokiečiai niekada neprasiskolina. Jeigu jie kelerius metus iš eilės žaidžia geriau, žino, kad tuomet ateis daugiau žmonių palaikyti, turės daugiau pinigų ir galės įsigyti geresnius žaidėjus. Vokiečiai tikrai yra nuoseklūs žmonės. Manau, kad Vokietijoje gali būti 5–7 komandos, kurios varžysis su „Brose Baskets“ ir „Alba“, o tai bus įdomus čempionatas. Labai stipriai atsiliepia tai, kad Vokietijos komandos yra uždaros ir mažai matomos Europoje. Kai „Alba“ ir „Brose Baskets“ žaidžia su stipresnėmis komandomis, tuomet lieka tik laiko klausimas, kada jos pralaimės.

„Lietuvos rytui“ trūko asmenybių ir legionierių indėlio

– Praėjusį sezoną „Lietuvos rytas“ nesugebėjo laimėti nė vieno titulo. Ko komandai pritrūko?

– Buvo padaryta labai daug klaidų komplektacijoje. Pirmiausia, buvo silpni legionieriai. Treneris irgi buvo gerokai per silpnas. Treneris Džikičius gerai žinomas, bet jis tinka labiau darbui su silpnesniais klubais. Labai nustebau, kad jis atėjo dirbti į „Lietuvos rytą“ ir dar labiau nustebau, kad jis komandoje taip ilgai išsilaikė. Jis turėjo neblogą paliktą žaidimo rėmą, turėjo Valančiūną. Buvo daug žaidėjų, kurie yra praėję „Lietuvos ryto“ mokyklą. Daugiausiai jų pastangomis klubas išliko neblogame lygyje. O tai, kad prie jų nepavyko pridėti kitų 5–6 žaidėjų, lėmė, jog klubas žygiavo toli, tačiau laimėti titulų nepavyko. Taip pat nelabai mačiau lyderio. Supratau, kad klubas daug vilčių siejo su Seibučiu. Nemanau, kad jam ypatingai toks vaidmuo tiktų. Renaldas yra geras žaidėjas, bet tempti tokią komandą kaip „Lietuvos rytas“ jam buvo sudėtinga. Trūko asmenybių ir legionierių indėlių.

REKLAMA

– Niekam ne paslaptis, kad tiek „Lietuvos ryto“ gerbėjai, tiek patys žaidėjai ne itin mėgo A.Džikičių. Ar jis buvo silpnoji grandis komandoje?

– Viena iš silpniausių. „Lietuvos ryte“ niekada treneriai neturėjo įtakos renkantis žaidėjus. „Lietuvos rytas“ yra tam tikru būdu suformuota organizacija, kurioje kiekvienas darydavo tai, ką moka geriausiai. Treneris tiesiog treniruodavo komandą. Kai ta struktūra sugriuvo, į jos vietą niekas neatėjo.

– Kokį įspūdį palieka šio sezono komanda?

– Tokio silpno „Lietuvos ryto“ nuo klubo įkūrimo dar nėra buvę. Tokios silpnos sudėties ir prasto žaidimo tikrai neprisimenu. Norėtųsi, kad komanda grįžtų į savo lygį ir pradėtų žaisti ne prieš vaikų komandas, o Eurolygos klubus, kurių per pastaruosius 18 mėnesių nenugalėjo. Tai liūdina, nes panašu, kad į tai sureagavo ir žiūrovai, ir rėmėjai. Matome, jog salėje žmonių daug mažiau nei būdavo anksčiau. Panašu, kad atsidūręs tokiame lygyje nieko neapgausi. Arba tu moki dirbti savo darbą, arba nemoki.

– Kaip manote, ar D.Maskoliūnas tinkamas treneris „Lietuvos rytui“?

– Man atrodo, kad jis lyg ir dirba neblogai, bet man sunku pasakyti, kokiomis sąlygomis jis dirba. Neturiu visos informacijos, kaip ir kas dirba klube bei kokia yra jų kompetencija. Kai klubas nėra tobulai organizuotas, treneriui nėra lengva atlikti savo pareigas. Darių vertinu gerai, jis tikrai tinkamas jauniems žaidėjams. Jeigu „Lietuvos rytas“ po pasitraukimo iš Eurolygos būtų ryžęsis investuoti į kitą sezoną ir leisti pažaisti jaunimui, Darius labai stipriai jiems būtų padėjęs. Maskoliūnas jauniems žaidėjams tikrai labai geras treneris, bent jau žvelgiant iš šalies.

REKLAMA

Daug kalbama, kad N.Nedovičius yra būsimas NBA lygio krepšininkas. Kokį įspūdį palieka jums šis serbas?

– Aš labai išsigandau, nes kažkada netyčia užtikau Martyno Purlio interviu, kuriame jis sakė, kad mes turime žaidėją, kuris yra ne prastesnis už Valančiūną. Aš išsigandau, nes galvojau, jog kažką praleidau... Net nejauku pasidarė. Tada supratau, kad jis kalba apie Nedovičių. Iš karto atsipalaidavau. Jam tikrai ne apie NBA reikia galvoti, o apie gerą 2–3 metų stovyklą „Crvena Zvezda“ arba „Partizan“ komandoje ir ne įžaidėjo pozicijoje.

– „Lietuvos rytas“ grubiai suklydo sezoną pradėdamas su J.Blūmu ir N.Nedovičiumi, kurie nėra įžaidėjai, nors buvo įsigyti būtent šiai pozicijai?

– Tai yra žaidėjai, kuriuos klubas laisva valia pasirinko birželio mėnesį. Manau, kad atsakymas į klausimą yra aiškus.

– Šį sezoną E.Bendžius ir S.Buterlevičius „suvalgo“ A.Jomanto minutes aikštelėje. Šis žaidėjas prarado savo sugebėjimus ar tiesiog jaunimas sparčiai tobulėja?

– Jeigu klubas nebegali pasiekti rezultatų su Jomantu, Babrausku ir Seibučiu, tuomet kam juos laikyti? Tai yra žaidėjai, kurie turi savo vertę rinkoje. Jiems dar liko karjeroje 5–6 metai. Manau, kad tai netinka nei klubui, nei žaidėjams. Jeigu Buterlevičius ir Bendžius parodo, kad žaidžia geriau, būtų labai protinga į tai atkreipti dėmesį bei išspręsti šią problemą. Nemanau, jog Babrauskas ir Jomantas yra blogesni žaidėjai nei buvo. Galbūt klubo darbas, galbūt trenerio, lemia tai, kad jie žaidžia ne taip, kaip tai darė prieš dvejus metus. Jeigu klubas neturi santykio su gerai žaidusiais krepšininkais, tuomet reikia juos paleisti ir duoti žaisti jauniems. Jie nori, jie dega, ir turi šansą.

REKLAMA

– Žvelgiant objektyviai, ar su esamais finansais galima buvo suburti tokį „Lietuvos rytą“, kuris būtų prasibrovęs į Eurolygos „Top 16“ etapą?

– „Lietuvos rytas“ šiais metais išleidžia ne mažiau pinigų nei išleisdavo anksčiau, kai kovodavo dėl aukščiausių vietų. Aš girdėjau kalbų, kad vilniečiai išleidžia daug mažiau, bet tai yra neteisybė. Pagal tuos duomenis, kurie yra viešai prieinami, jie išleidžia tiek pat arba net daugiau pinigų. Tiek išleisdamas klubas privalo žaisti tokiame lygyje, kokiame jį yra įpratę matyti gerbėjai ir rėmėjai, nes tuoj nebus ko leisti.

– Teko girdėti kalbų, kad vasarą „Lietuvos ryto“ valdyboje bus daug permainų ir galite jūs sugrįžti į klubą. Ar tai tiesa?

– Manau, kad tai tikėtina, bet viską spręsime pasibaigus sezonui. Dabar yra pasamdyti žmonės ir jie dirba. Neabejoju, kad jie klubui nori tik geriausio. Galbūt ne visi sugeba tą darbą atlikti taip, kaip jis buvo daromas anksčiau. Norėčiau, kad iki sezono pabaigos jiems viskas pasisektų. Jeigu taip atsitiks, puiku. Pasibaigus sezonui vertinsime situaciją. Ar norėčiau grįžti? Žinoma. „Lietuvos rytui“ jaučiu didelę meilę ir mano sentimentai šiam klubui yra beribiai. Visą gyvenimą bus taip pat. Dabar reikia sulaukti sezono pabaigos ir viskas bus matyti.

REKLAMA

„Labai pasiilgstu Romanovo. Aš manau, kad jis manęs irgi“

– Kokį įspūdį šį sezoną palieka „Žalgiris“?

– Labai dvejopą. Per pastaruosius dvejus metus „Žalgiris“ suburia puikią komandą ir ji žaidžia gerai. Tai yra daug solidesnė komplektacija, ir daug solidesni treneriai nei būdavo anksčiau. Iš šios pusės „Žalgirio“ darbas pagerėjo. Tai didelis signalas „Lietuvos rytui“, kad vėl iš naujo reikia pradėti dirbti. Iš kitos pusės, ar galima rimtai vertinti komandą, kuri gyvena į skolą. Tai galima vertinti pagal viešai prieinamą informaciją. Jeigu tai tiesa, kad dabar komanda turi daugiau skolų nei turėjo prieš ateinant Romanovui, tuomet Lietuvą reikia gelbėti nuo gelbėtojų. Šiaip bendras vaizdas yra tikrai prastas. Tai, kad žalgiriečiams nepavyksta solidžiau sužaisti „Top 16“ etape, rodo, jog jie yra emociškai išsiderinę ir labai priklauso nuo vieno ar kelių asmenų įtakos, kurie neaišku, kokius žaidimus žaidė.

– Jums neatrodo, kad „Žalgiryje“ ne viskas yra taip blogai, kaip bando parodyti klubo direktorius, kuris savaitės pradžioje kalba vienaip, o prabėgus kelioms dienoms neigia savo paties pasakytus žodžius?

– Man atrodo absurdiška. Jeigu klubas turi daug skolų ir nori iš jo pabėgti visi žaidėjai, kam jis atsiveža naują įžaidėją. Tikrai nesuprantu. Kad ir ką bepasakyčiau, nelabai tiktų. Yra dirbama neatvirai ir viešoje erdvėje pasirodančios informacijos prieštarauja viena kitai. Panašu, kad daug žmonių kalba neteisybę ir neatvirai. Nemanau, kad tai yra geras būdas tokiam klubui kaip „Žalgiris“, kurį myli daug žmonių ir juo labai rūpinasi. Atvirumas ir nuoširdumas yra geras dalykas. Manau, kad visi mes turime tą patį tikslą – išlaikyti „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ konkurenciją. Manau, kad šie klubai yra labai priklausomi vienas nuo kito. Jeigu neliks „Žalgirio“, tuomet ‚Lietuvos rytui“ bus sunku rasti motyvaciją kovoti. „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ stabilumas yra pagrindas rinktinei ir daugeliui procesų šalies krepšinyje. Tikiuosi, kad atsiras žmonių grupė, kuri perims komandą ir valdys klubą sąžiningai, oriai ir garbingai. To „Žalgiriui“ dabar trūksta.

REKLAMA

Daug liaupsių sulaukia J.Plaza. Kaip jūs vertinate šio specialisto darbą?

– Jis iš manęs vieną titulą atėmė, kuomet treniravo Madrido „Real“ ir „Lietuvos rytas“ šiai ekipai pralaimėjo ULEB taurės finale. Jo komandos žaidžia gerai. Ispaniškas žaidimo braižas skiriasi nedaug: yra daug metimų, pakankamai daug greičio. Manau, kad Plaza yra geras treneris. Ypatingai geras tuo, kad tokioje aplinkoje išbuvo beveik visą sezoną.

Praėjusį sezoną „Žalgirio“ vairą perėmė A.Trifunovičius, kurį gerai pažįstate. Kaip reagavote sužinojęs šią naujieną?

– Visai atsitiktinai skridau vienu lėktuvu su Trifunovičiumi, kai jis vyko į „Žalgirį“. Įdomus buvo susitikimas, nes esu įpratęs su juo skraidyti kartu su „Lietuvos rytu“. Gyvenime viskas yra daug paprasčiau ir nereikia to sureikšminti. Aleksandras yra žmogus, kuriam reikia išlaikyti šeimą. Jis daug šansų gyvenime neturi. Jis nėra Obradovičius ar Messina, kurie sau gali leisti metus nedirbti. Trifunovičius, jeigu turi šansą dirbti, turi dirbti. „Žalgiryje“ jis neblogai padirbėjo, bet dabar darbo neturi. Tokia yra rinka, kad vidutinių sugebėjimų treneriams reikia kabintis už kiekvieno šanso. Nemanau, kad tai galima vertinti kaip kokią išdavystę. Tai visiškai normalus žmogaus, kuris ieško darbo, sprendimas.

REKLAMA

– Kai dar dirbote „Lietuvos ryte“, Vilniaus savivaldybė skirdavo klubui ženkliai mažiau pinigų nei dabar. Kauno miesto savivaldybė „Žalgiriui“ nuolat skiria nemažai pinigų ir dabar buvo prašoma 10 milijonų litų. Ar teisinga tai?

– Labai smagu, kad savivaldybė prie „Lietuvos ryto“ biudžeto prisideda ženkliai. 4 milijonai yra labai daug. Tai yra didelė suma. Matyt, kad daugiau prašyti nereikėtų. Juos reikia išleisti protingai, nes tai yra mokesčių mokėtojų pinigai ir su jais reikia elgtis labai pagarbiai. Žinau, kad savivaldybė nors ir skiria pinigus, bet nėra labai patenkinta „Lietuvos ryto“ rezultatais. Manau, kad į tai reikia atkreipti dėmesį ir savivaldybė turi tą svertą. Yra daug klubo finansavimo sistemų, bet man priimtiniausia būtų, kuomet komanda gauna pinigus už tai, kokius pademonstravo rezultatus. Taip būtų galimybė tuos pinigus užsidirbti.

Manau, kad visiška nesąmonė, kuomet „Žalgiris“ prašo savivaldybės daugiau pinigų. Kiek jie buvo sutarę, tiek komanda gavo. Ir gauna jau daugybę metų iš eilės. Negalima stumti žmonių į tokią kvailą padėtį. Negali savivaldybė viduryje metų persvarstyti biudžetą, nes yra numatytos tam tikros sumos. Reikia atsižvelgti, kad neišleistum daugiau pinigų nei gauni. Jeigu „Žalgiris“ daug metų tai daro, tai galbūt reikėtų atkreipti dėmesį į tai. Savivaldybė visada rems „Žalgirį“ ir tai yra teisinga, kadangi ši komanda Kaune yra didelis dalykas. Manau, kad kiekviena savivaldybė turi prisidėti, bet sveiko proto ribose: „Žalgiris“ turėtų gauti daug, „Lietuvos rytas“ – nemažai. Kiekvienas savo miestui naudingas klubas turėtų gauti paramą.  Tiesiog reikėtų surasti formulę, kaip parodyti, jog skirti pinigai panaudoti teisingai ir atnešė naudą komandai.

REKLAMA

– Jums nekelia šypsenos prisiminus jūsų ir V.Romanovo ginčus viešoje erdvėje?

– Man visada kelia šypseną prisiminus tą dvikovą su Romanovu. Labai jo pasiilgstu. Aš manau, kad jis manęs irgi, nors dabar tai jau nebesvarbu.

Bręsta labai daug įdomių permainų

– Pritariate idėjai, kad „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ LKL pirmenybėse žaidžia tik išvykose ir po sykį su visais varžovais?

– Manau, kad mes po sezono turime visi kalbėti iš naujo. Dabar sugrįžome į tai, kas jau padaryta. Reikia dabar galvoti, kas buvo padaryta blogai. Tokia situacija, kokia yra dabar, nieko netenkina. Pagrindinė šalies lyga yra neįdomi. Kažkas yra ne taip. Bendras vaizdas yra blogas. Manau, kad federacijoje yra su kuo kalbėtis. Kažkas keisis ir pagrindiniuose klubuose, o tai lems pasikeitimus ir kitur. Keisti tikrai yra ką, nes paskutiniai keli metai Lietuvos krepšinyje buvo šiaip sau. Rinktinėje pasikeitimai jau įvyko ir manau, jog į gerą. Yra daug sprendžiamų dalykų ir vasara bus tikrai įdomi.

– Prieštaringai vertinama Vieningoji lyga. Koks jūsų požiūris į šią lygą?

– Manau, kad VTB nėra rusų klausimas. Čia yra krepšinio klausimas. Pradžioje aš stengiausi, kad „Lietuvos rytas“ nežaistų VTB, nes maniau, jog nesame pasirengę žaisti tiek daug rungtynių ir keliauti tiek daug. Aišku, kad VTB yra stipriausia regioninė lyga, bet reikia mokėti suderinti visų interesus: LKL, „Žalgirio“, „Lietuvos ryto“. Ta lyga atnešė naudos ir viską reikia svarstyti. Nereikia tik pamiršti LKL ir surasti patį geriausią santykį. Pajėgūs klubai gali žaisti daugiau rungtynių nei tai daro dabar. Puikiai rodo „Lietuvos ryto“ pavyzdys, kuomet pasitraukė iš Eurolygos ir per mėnesį sužaidžia keturis mačus su ne pačiais stipriausiais varžovais. Tai neįdomu nei žaidėjams, nei žiūrovams. Reikia žiūrėti, kas gali pasiūlyti daugiau įdomių rungtynių, su tais ir reikia bendradarbiauti.

REKLAMA

– Apibendrinus viską, artėjanti vasara bus pokyčių metas?

– Yra daug dalykų, kurie turi keistis. „Lietuvos rytas“ neturi teisės daugiau būti toks silpnas, nes tampa nebeįdomus. Manau, kad „Žalgirio“ neišvengiamai laukia permainos. Ten ateis įdomių žmonių, nes į „Žalgirį“ visada ateina įdomūs žmonės, kitaip nebūna. Pasikeitimai LKL granduose, Lietuvos rinktinėje, federacijoje. Galbūt kažkas keisis ir LKL, nes jau daug metų girdžiu, jog nori trauktis prezidentas. Bręsta labai daug įdomių permainų.

 

„„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausių Lietuvos krepšinio asmenų „Top 15“: krepšininkai, esami ir buvę treneriai, funkcionieriai, klubų vadovai, agentai ir net podkasteriai.

93 komentarai
Naujausi komentarai (93)
Geriausiai ivertinti (93)
PRO komentarai (28)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL