0

J.Giddey buvo arti istorinio pasiekimo, o užsikūrę australai sutriuškino Suomiją (14) FOTOGALERIJA

Rugpjūčio 25 d., 12:53
J.Giddey buvo itin naudingas (FIBA nuotr.)

Pergalingai Pasaulio taurę pradėjo Australijos rinktinė (1/0), kuri E grupės kovoje 98:72 (17:21, 28:19, 25:14, 28:18) sutriuškino Suomijos krepšininkus (0/1).

Mačą kur kas geriau pradėjo suomiai, kurie antrajame kėlinyje turėjo jau 8 taškų pranašumą (36:28), tačiau tuomet australai įjungė kitą pavarą: suaktyvino gynybą, surengė įspūdingą spurtą 42:22 ir po trijų kėlinių turėjo 16 taškų persvarą (70:54).

Ketvirtasis kėlinys tapo formalumu: australai toliau dominavo ir nužygiavo į triuškinančią pergalę.

Į pergalę australus vedė šalia istorinio trigubo dublio buvęs Joshas Giddey. 20-metis per 25 minutes surinko 14 taškų (4/8 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 21 naudingumo balą. Likus 6 minutėms iki mačo pabaigos australas buvo pakeistas.

Niekas per Pasaulio taurės istoriją nėra užfiksavęs trigubo dublio.

Nesustabdomas taip pat buvo ir Patty Millsas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 25 taškai (9/14 dvit., 2/8 trit., 1/1 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

Nuo pralaimėjimo suomių neišgelbėjo Lauri Markkanenas, kuris per 29 minutes surinko 19 taškų (6/10 dvit., 1/7 trit., 4/4 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 19 naudingumo balų.

Australija: Patty Millsas 25 (8 atk. kam.), Joshas Giddey 14 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Joe Inglesas 13, Dante Exumas 10.

Suomija: Lauri Markkanenas 19 (8 atk. kam.), Sasu Salinas 13, Alexanderis Madsenas ir Mikaelis Jantunentas po 8.

1575 balsai
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Geriausias pirmos PČ dienos žaidėjas
N.Vučevičius (31 min., 27 tšk., 10 atk. kam., 35 n.b.)
343 balsai
M.Wagneris (24 min., 25 tšk., 9 atk. kam., 31 n.b.)
167 balsai
Sh.Gilgeousas-Alexanderis (27 tšk., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 36 n.b)
2195 balsai

„Ilgoji pertrauka“: kokia rinktinė galėtų būti kitą vasarą, kokie centrai tiktų „Žalgiriui“, kokią pridėtinę vertę sukuria Krapikas, kiek uždirba geriausi NKL žaidėjai, kaip vyksta krepšininkų išpirkimas iš klubų ir kaip tokį solidų kontraktą gavo Smailagičius