0

Ketvirtajame kėlinyje subyrėjęs „Lietkabelis“ įsirašė antrą nesėkmę (120)

Spalio 1 d., 18:30
Panevėžio klubas pralaimėjo namie

Europos taurės varžybose ir toliau be pergalių lieka Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (0/2 ekipa.

Nenado Čanako auklėtiniai namie 74:94 (25:18, 11:26, 20:16, 18:34) nusileido Jeruzalės „Hapoel“ (1/1) komandai.

Abi komandos turnyrą buvo pradėjusios nesėkmingai – panevėžiečiai nusileido Ankaros „Turk Telekom“ klubui, o Jeruzalės ekipa turėjo pripažinti Valensijos „Valencia“ krepšininkų pranašumą.

Panevėžio klubas puikiai pradėjo rungtynes ir po Martyno Varno taškų su pražanga pirmavo jau 6 taškais – 9:3. Tritaškiu atsakė Yovelis Zoosmanas (6:9), bet Panevėžio klubą traukti ėmė Marko Pecarskis – 15:8. Dviženklę persvarą panevėžiečiai susikūrė po Oleksandro Kovliaro tolimo metimo (18:8), o M.Varnas pridėjo dar tritaškį – 21:8. Vis tik kėlinį geriau užbaigė varžovai ir Panevėžio komanda po dešimties minučių kovos turėjo 7 taškų pranašumą – 25:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Hapoel“ toliau mažino atsilikimą ir po Y.Zoosmano penkių pelnytų taškų skirtumas dar labiau sumažėjo – 23:25. Netrukus varžovai jau veržėsi į priekį (26:25), tačiau Panevėžio klubas po Dovio Bičkauskio tritaškio vėl buvo truktelėjęs į priekį – 32:28. Jaredas Harperis atsakė tolimu metimu (31:32), o Panevėžio ekipoje solidžią atkarpą sužaidė Andrija Stipanovičius – 36:33. Vis tik netrukus svečiai vėl buvo priekyje (37:36), o po dviejų ketvirčių svečiai jau pirmavo 44:36.

Po pertraukos Khadeenas Carringtonas didino skirtumą iki dviženklio (46:36), tačiau G.Kalaitzakis atsakė tritašku – 39:46. Graikas toliau buvo ryškus ir po dar vieno jo tritaškio skirtumas mažėjo dar labiau – 46:49. Jeruzalės klubas buvo atitrūkęs 8 taškais po Chriso Johnsono tritaškio (56:38), tačiau svečių situacija komplikavosi po Austino Wiley penktosios pražangos. Penkias asmenines pražangas susirinko ir kitas aukštaūgis Gabrielis Chachashvili, o po trijų kėlinių Panevžio klubas atsiliko 4 taškais – 56:60.

Panevėžio klubas geriau pradėjo ketvirtą kėlinį ir Mantas Rubštavičius tritaškiu lygino rezultatą – 62:62. J.Harperis vėl vedė į priekį savo klubą (64:62), tačiau V.Lipkevičius buvo taip pat tikslus – 64:64. Kennethas Smithas realizavo tritaškį (67:64), o M.Rubštavičius užsidirbo nesportinę pražangą. „Hapoel“ didino atotrūkį (71:64), o J.Harperis pridėjo dar dvitaškį – 73:64. Netrukus K.Smithas tritaškiu svečiams sugrąžino dviženklį pranašumą (76:66),  o artėjant rungtynių pabaigai komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis – 81:72. N.Čanakas gavo techninę pražangą, o „Hapoel“ įtvirtino pranašumą – 83:72. Per likusį laiką M.Rubštavičius užsidirbo antrą nesportinę pražangą, o Jeruzalės klubas dar labiau sutvirtino savo pranašumą ir pergalę šventė 94:74.

„7bet-Lietkabelis“: Dovis Bičkauskis 13, Oleksandras Kovliaras (2/8 trit., 6 rez. per.) ir Georgios Kalaitzakis po 12, Andrija Stipanovičius 9 (7/10 baud., 6 atk. kam.), Marko Pecarskis 8 (6 atk. kam.), Mantas Rubštavičius 6 (1/5 trit.), Martynas Varnas 5, Vytenis Lipkevičius 4 (6 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 3, Danielius Lavrinovičius 2.

Hapoel“: Jaredas Harperis 23 (16/17 baud.), Yovelis Zoosmanas 20 (5/6 trit.), Justinas Smithas 15 (7 atk. kam.), Chrisas Johnsonas 12 (7 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ klaustukai, valdymas, neliečiamas žaidėjas, kokį pasitikėjimo kreditą turi Trinchieri bei PAO ir OLY klaustukai

Gairės: hapoel, lietkabelis