KMT starte – „Juventus“ pergalė prieš V.Šeškaus kariauną (4) FOTOGALERIJA

Spalio 2 d., 19:47
Uteniškiai laimėjo mačą (Foto: Lukas Šeputis)
Šaltinis: LKL

Startavo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmojo etapo kovos. Pirmąją pergalę grupių etape įsirašė Utenos „Uniclub Bet-Juventus“ (1/0), kuri svečiuose 86:73 (28:15, 19:27, 20:17, 19:14) įveikė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (0/1).

Utenos komanda startavo geriau (11:5), tačiau pora gerų atakų leido mažeikiškiams priartėti – 10:11. L.J.Thorpe‘as ir Laurynas Beliauskas vėl augino uteniškių persvarą, o Karolis Lukošiūnas dar smeigė tritaškį – 27:15.

Kay‘us Bruhnke savo iniciatyva artino „M Basket-Delamode“ prie varžovų (29:34), tuo tarpu Donatas Sabeckis dar realizavo ir baudos metimus – 31:34. Šarūno Valuntos tritaškis skirtumą rėžė iki minimumo, tiesa, perimti inciatyvos šeimininkai neįstengė ir po dviejų kėlinių atsiliko 42:47.

Panašus scenarijus kartojosi po pertraukos, kuomet uteniškiams pabandžius atitrūkti, šeimininkai vis reaguodavo geresne savo atkarpa – 55:56. Po trijų kėlinių „Uniclub Bet-Juventus“ buvo priekyje 67:59, o L.J.Thorpe‘o tolimas šūvis vėliau suteikė jo komandai dviženklę persvarą – 73:63.

Rankų „M Basket-Delamode“ nenuleido – K.Bruhnke išlaikė visus šansus gyvus (71:77), tačiau Š.Benuušis ir L.Beliauskas leido svečiams ramiai baigti mačą.

„M Basket-Delamode“: Kay‘us Bruhnke 22 (6/7 trit.), Šarūnas Valunta ir Tomas Zdanavičius – po 10, Armandas Urkis 9, Jamiras Harrisas 6, Donatas Sabeckis 5 (10 rez. perd., 1/8 metimai).

„Uniclub Bet-Juventus“: Dominicas Greenas 21, Šarūnas Beniušis 20, Laurynas Beliauskas 17 (8 rez. perd., 3/4 trit.), L.J.Thorpe‘as 8, Gediminas Orelikas 7.

Kitas Citadele KMT mačas uteniškių lauks spalio 9 dieną prieš Kėdainių „Nevėžį-Optibet“, o mažeikiškiai tą pačią dieną svečiuosis pas Klaipėdos „Neptūną“.

Gairės: juventus, kmt, m basket