0

Kontroliniame mače charakterį parodę latviai krito prieš Suomiją

Birželio 28 d., 20:29
Latviai pergalės nepasiekė, nors atsitiesė

Olimpiados atrankoje kovosiančių rinktinių akistatoje pergalę pasiekė Suomija, kuri namie 90:84 (28:21, 14:17, 27:16, 21:30) nugalėjo latvius.

Dar ketvirto kėlinio pradžioje Suomija turėjo užtikrintą pranašumą (72:54) ir atrodė, jog pergalę pasieks, vis tik Latvija turėjo kitų planų. Kristeris Zorikas ir Rihardas Lomažas pradėjo naikinti deficitą, prisijungė Rolandas Šmitas su Artūru Strautiniu ir likus minutei komandas skyrė vos 2 taškai – 84:86.

Edonas Maxhuni stojo mesti svarbių baudų – realizavo keturias iš penkių (90:84), taip versdamas Luca Banchi prašyti pertraukėlės, kuri latvių nebeišgelbėjo.

Suomijai 21 tašką pridėjo Olivieris Nkamhoua, 17 – Alexanderis Madsenas, 13 – Miro Little‘as (3/4 trit.), 12 – E.Maxhuni.

Latvijai 15 taškų pelnė R.Lomažas, 11 – A.Strautinis, 10 – Davis Bertanis (0/8 trit.), po 8 – Rodionas Kurucas ir Kristeris Zorikas (6 rez. perd.).

Suomiai olimpinę atranką žais Valensijoje, kur pirmame etape lauks Bahamai ir Lenkija. Latviai žais namuose, kur susitiks su Filipinais ir Sakartvelu.

„Ilgoji pertrauka“: ant „Žalgirio“ slenksčio esantys gynėjai, gandai apie Kotsarą, Veličkos ir Tubelio likimas, Rubštavičiaus bei „Lietkabelio“ sąjunga ir Čempionų lygos burtai

Gairės: latvija, suomija