OŽ atranka
0
Meksika
0

Lenkai parodė charakterį, tačiau užleido Bahamams pirmąją vietą grupėje (10) FOTOGALERIJA

liepos 3 d., 20:29
Aytonas (FIBA nuotr.)

Bahamų rinktinė (2/0) rodo užtikrintą žaidimą olimpiados atrankoje ir iškovojo antrąją pergalę. Bahamai 90:81 (30:20, 20:18, 23:21, 17:22) įveikė lenkus (0/1), tapdami geriausia komanda B grupėje.

Lenkams tai buvo pirmoji akistata atrankoje – jų dar laukia mūšis su suomiais (0/1) dėl antros vietos grupėje.

Bahamai kontroliavo visą mačą ir periodiškai artėdavo prie triuškinamo pranašumo. Lenkai vis sumažindavo deficitą, o likus pusketvirtos minutės rinktines skyrė 12 taškų – 73:85. Skirtumas toliau tirpo: pataikė Michalas Sokolowskis, Pžemyslawas Zolnierewičius, tad likus 77 sekundėms atsilikimas siekė vos 6 taškus – 81:87.

Svarbų tritaškį smeigė Valdezas Edgecombe‘as (90:81), praktiškai dėjęs tašką rungtynėse. Minutės pertraukėlės paprašę lenkai situacijos neišgelbėjo.

Bahamams 21 tašką pelnė Valdezas Edgecombe‘as, 18 – Deandre Aytonas (9 atk. kam., 25 n.b.), 17 – Buddy Hieldas (5/10 trit., 10 rez. perd., 24 n.b.), 12 – Ericas Gordonas (5 rez. perd., 5 praž.).

Lenkams 22 taškus rinko Aleksanderis Balcerowskis (24 n.b.), 16 – Jeremy Sochanas (10 atk. kam., 6 kld., 19 n.b.), 13 – Mateušas Ponitka (7 atk. kam.), 8 – A.J.Slaughteris.

„Ilgoji pertrauka“: ant „Žalgirio“ slenksčio esantys gynėjai, gandai apie Kotsarą, Veličkos ir Tubelio likimas, Rubštavičiaus bei „Lietkabelio“ sąjunga ir Čempionų lygos burtai

Gairės: lenkija, bahamai