0
11-03, 19:00
0
0

NKL čempionai neturėjo vargo su Alytaus ekipa, Š.Vasiliauskas pamokė „Ryto“ jaunimą (1) „Žalgiris-2“ nepasigailėjo vicečempionų

M d d., h:i
P.Beliavičius pelnė 22 taškus
Šaltinis: NKL

Rezultatyvus Pauliaus Beliavičiaus pasirodymas pažymėtas lengva „Jurbarko-Kario-Manvestos“ (2/1) pergale. Povilo Valaičio kariauna išvykoje 97:74 (35:14, 18:19, 24:18, 20:23) nušlavė be pergalių esantį „Alytų“ (0/3).

Ši „7bet-NKL“ debiutantų namų dvikova vyko Kaune, VDU sporto centre.

Jurbarkiečius į pergalę vedusio P.Beliavičiaus sąskaitoje per 28 minutes buvo 22 taškai (2/4 dvit., 5/12 trit., 3/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 22 naudingumo balai.

Gintautas Matulis pridėjo per 21,5 minutės pridėjo 7 taškus, 7 sugriebtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 15 efektyvumo balų. Tomas Delininkaitis pasižymėjo 8 taškais.

Tritaškių salvėmis prapliupę svečiai per pirmąsias 10 žaidimo minučių smeigė 6 tolimus metimus ir greitai susikrovė solidžią persvarą (35:14).

Vaizdas ant parketo nesikeitė ir antrajame ketvirtyje, tad į rūbinę „Jurbarko-Kario-Manvestos“ krepšininkai keliavo nepraradę pranašumo – 53:33.

Šeimininkams Malekas Davisas per 27 minutes pelnė 18 taškų (3/8 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei sukaupė 17 efektyvumo balų.

„Alytus“: Malekas Davisas 18 (3/8 dvit., 4/6 trit., 4 rez. perd.), Issacas Stanbackas 11 (4/6 dvit.), Juozas Balčiūnas 10 (2/7 trit., 4 kld.), Ronaldas Rutkauskas (5/5 baud., 8 atk. kam., 4 kld.) ir Albertas Tatevosyanas (1/5 trit.) po 9, Lukas Kazlauskas 7.

„Jurbarkas-Karys“: Paulius Beliavičius 22 (5/12 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Paulius Danisevičius 13 (2/6 trit., 6 rez. perd.), Karolis Guščikas (6 atk. kam., 2 blok.), Justas Nausėdas (2/2 trit.) ir Karolis Kokoška (2/3 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 10, Mintautas Bulanovas 9 (5/7 baud., 4 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 8 (2/3 trit.), Gintautas Matulis 7 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.).

Š.Vasiliauskas pamokė „Ryto“ jaunimą

Kauno r. „Omega-Tauras-LSU“ (3/0) toliau skina pergales „7bet-NKL“. Giedriaus Kurtinaičio treniruojama komanda namie 93:68 (25:23, 20:12, 25:19, 23:14) nubloškė Vilniaus „Rytą-2“ (1/2).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Šarūnas Vasiliauskas, pelnęs 21 tašką (5/7 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.) ir atlikęs rezultatyvų perdavimą. 19 taškų sukaupė Robertas Subotkevičius.

Naudingiausias buvo Ignas Juškevičius, rinkęs 12 taškų, 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 24 efektyvumo balus.

LKF generalinis sekretorius Dominykas Domarkas prie pergalės prisidėjo 8 taškais, 4 rezultatyviais perdavimais ir 4 atkovotais kamuoliais.

Antrojo ketvirčio pabaigoje šeimininkai kūrė atkarpą 14:3 ir po Tomo Galecko baudų metimų į ilgąją pertrauką išėjo kontroliuodami situaciją 45:35.

„Omega“ įrodė pranašumą ir trečiajame, ketvirtajame kėlinukuose, o tiksint 33-ajai mačo minutei rezultatas buvo triuškinantis (79:56).

Sostinės komandoje po 10 taškų pelnė trys krepšininkai: Danielius Kasparas, Gabrielius Jokubauskas ir Matas Deniušas.

Ignas Urbonas per 12 minučių pelnė 2 taškus ir trissyk klydo. Gintaras Kadžiulis neturėjo Ganto Križanausko bei Niko Stuknio.

„Omega-Tauras-LSU“: Šarūnas Vasiliauskas 21 (5/7 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud., 3 per. kam.), Robertas Subotkevičius 19 (5/11 dvit., 3/8 trit.), Ignas Juškevičius 12 (5/6 dvit., 8 atk. kam., 4 kld.), Robertas Keliačius 11 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.), Dominykas Domarkas 8 (4/6 dvit., 0/7 trit., 4 rez. perd.), Pavlo Karasovas 7 (8 atk. kam., 3 blok.).

„Rytas-2“: Danielius Kasparas (2/3 trit., 5 atk. kam.), Matas Deniušas (5/11 dvit., 6 atk. kam.) ir Gabrielius Jokubauskas (2/8 dvit., 5 atk. kam.) po 10, Mantas Liutkevičius 8 (6/6 baud., 4 kld.).

Jaunieji žalgiriečiai dominavo Kretingoje

Kauno „Žalgirio“ dubleriai (1/2) įsirašė pirmąjį laimėjimą „7bet-NKL“ pirmenybėse. Roko Kondratavičiaus vyrukai praėjusio sezono finalininkų aikštėje 90:65 (24:10, 21:11, 21:21, 24:23) sutrypė „Kretingą-Rivilę“ (1/2).

Nugalėtojų gretose solidžiausiai pasirodė Dovydas Buika, kuris per 28 minutes surinko 16 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus bei 23 naudingumo balus.

Pirmajame ture jaunieji žalgiriečiai dviženkliu taškų deficitu nusileido Telšių bei Ukmergės komandoms.

Visgi šias rungtynes jie pradėjo užtikrintai ir dominavo nuo pat pradžių. Susikurtas ankstyvas 22:5 spurtas leido šeimininkauti varžovų salėje, o pranašumą jie iki pertraukos didino dar labiau – 45:21.

Antroje rungtynių pusėje „Žalgiris-2“ ėmė triuškinti varžovus ir 31 taško pranašumu (61:30), tad pergalės iš rankų nepaleido.

Buikai puikiai talkino aukštaūgių duetas – Ignas Štombergas (15 tšk., 5 atk. kam.) ir Aleksas Bieliauskas (12 tšk., 8 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Karolis Sapiega įmetė 15 taškų, Justas Žiubrys pridėjo 14, Tadas Budrys – 10.

„Kretinga“: Karolis Sapiega 15 (2/4 trit.), Justas Žiubrys 14 (3/7 dvit., 2/5 trit.), Tadas Budrys 10 (4/5 dvit., 6 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Dovydas Buika 16 (4/5 dvit., 2/5 trit., 6 rez. perd.), Ignas Štombergas 15 (5/6 dvit., 5/7 baud., 5 atk. kam., 4 blok.), Aleksas Bieliauskas 12 (6/8 dvit., 8 atk. kam., 3 blok.), Dominykas Daubaris 11 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Mantas Juzėnas (1/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Jokūbas Rudaitis (4/4 dvit.) po 9.

„Ilgoji pertrauka“: variantai „Žalgiriui“ vietoje Wallace‘o, ryškiausi NCAA lietuviai ir ko iš jų tikėtis ir NBA lūkesčiai NBA lietuviams

Gairės: alytus, jurbarkas