10-26, 19:00
Betsafe-LKL
0
0

NKL: „Perlas“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą debiutantams, Kaune M.Juzėnas buvo arti trigubo dublio kiti rezultatai

Spalio 12 d., 17:18
Š.Vasiliauskas pelnė 14 taškų (Nuotr. NKL)
Šaltinis: NKL

Trečią kartą iš eilės „7bet-NKL“ pirmenybėse triumfavęs Vilkaviškio „Perlas“ (3/1) namų tvirtovėje 86:64 (24:13, 25:18, 20:15, 17:18) susitvarkė su Kauno r. „Omega-Tauru-LSU“ (3/1) ir išrašė jiems pirmąją nesėkmę.

„Perlui“ Seyi Reiley per 21 minutę pelnė 21 tašką (5/6 dvit., 2/6 trit., 5/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei sukaupė 24 naudingumo balus.

Bryce'as McBride'as per 22,5 minutės pridėjo 18 taškų, 4 sugriebtus kamuolius, 3 perimtus kamuolius, 8 išprovokuotas pražangas ir 24 efektyvumo balus.

Vilkaviškio ekipos krepšininkai visus reikalus išsprendė jau pirmoje mačo pusėje.

Solidžiai pirmojo kėlinio pabaigoje atsiplėšę šeimininkai (24:11), antrajame dar pridėjo 12:0 atkarpą ir prabėgus pusantro ketvirčio įgijo rekordinį pranašumą – 42:16.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė dvigubą dublį užfiksavęs Ignas Juškevičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 12 taškų (5/13 dvit., 2/4 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 19 naudingumo balų.

46 taškus šeimininkams pelnė nuo atsarginių suolelio pakilę krepšininkai, kai startinio penketo nariai kartu surinko 37.

„Perlas“: Seyi Reiley 21 (5/6 dvit., 2/6 trit., 5/7 baud., 2 blok.), Bryce'as McBride'as 18 (4/7 dvit., 3/3 trit., 3 per. kam., 5 kld.), Rokas Stankevičius 12 (5/5 dvit., 5 atk. kam.), Rokas Pocius (10 atk. kam.) ir Modestas Žaunieriūnas (2/6 trit.) po 9.

„Omega-Tauras-LSU“: Dominykas Domarkas 15 (2/7 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd.), Šarūnas Vasiliauskas 14 (2/6 trit., 6 kld.), Ignas Juškevičius 12 (5/13 dvit., 13 atk. kam.), Robertas Keliačius 8 (7 atk. kam.), Robertas Subotkevičius 7 (2/8 dvit.).

Mantas Juzėnas liko per plauką nuo trigubo dublio, o Kauno „Žalgiris-2“ (2/2) šventė pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Kauniečiai namie 78:68 (26:17, 15:13, 27:17, 10:21) nugalėjo „Alytų“ (0/4).

Kauno komandai Juzėnas per 26 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 3/3 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

200 cm ūgio 17-metis pagerino ne vieną asmeninį rekordą „7bet-NKL“ čempionate: atkovotų kamuolių, rezultatyvių perdavimų bei naudingumo balų.

Geriausias M.Juzėno taškų rezultatas yra 17. Jis buvo užfiksuotas praėjusio sezono mače su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“.

Prieš tai buvusiose dvejose šio sezono rungtynėse Juzėno rodikliai per vid. 23 minutes siekė 6 taškus ir 4,5 naudingumo balo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Dovydas Buika, per 27 minutes pelnęs 14 taškų (4/6 dvit., 2/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Alytaus ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Issacas Stanbackas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 11 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 2/5 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 17 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Dovydas Buika 14 (4/6 dvit., 2/5 trit., 4 per. kam.), Gvidas Gicevičius 13 (2/6 trit., 5/6 baud., 2 blok.), Aleksas Bieliauskas 12 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Mantas Juzėnas 11 (2/4 trit., 12 atk. kam., 9 rez. perd., 4 kld., 29 naud.), Jokūbas Rudaitis 8 (6 atk. kam., 3 per. kam.).

„Alytus“: Juozas Balčiūnas 20 (2/8 dvit., 5/9 trit.), Issac D Stanback (9 atk. kam.) ir Martynas Pocevičius (3/4 trit.) po 11, Lukas Kazlauskas 9 (3/7 dvit., 5 rez. perd.), Malek Terrill Davis 7.

Augustino Mikšto vedamas Šakių „Vytis-VDU“ (3/0) išliko nenugalėtas „7bet-NKL čempionate. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose per pratęsimą 108:100 (21:17, 21:21, 16:25, 31:26) įveikė „Telšius“ (3/1).

Pagrindinio laiko pabaigoje įtampa pasiekė aukščiausią tašką, kai likus 34 sekundėms Jokūbas Rubinas dvitaškiu suteikė minimalų pranašumą šeimininkams (89:88). Vis dėlto kitoje atakoje Gabrieliaus Čelkos pražanga lėmė du Martyno Gecevičiaus baudos metimus.

Gecevičius pataikė pirmąją baudą, bet antroji skriejo pro šalį. Per likusias 10 sekundžių nė viena ekipa nespėjo atlikti metimo, tad veiksmas kėlėsi į pratęsimą.

Prasidėjus pratęsimo paskutinei minutei „Vytis-VDU“ užtikrinčiau kontroliavo situaciją (101:98), o galutinį tašką padėjo Rubino tritaškis (104:98).

Šakių komandai A.Mikštas per 35 minutes pelnė 31 tašką (12/16 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudų), atkovojo 17 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 44 naudingumo balus.

22-ejų aukštaūgis užfiksavo šio „7bet-NKL“ sezono rezultatyvumo bei naudingumo rekordus. Geriausi Mikšto karjeros rezultatai siekia 36 taškus ir 50 naudingumo balų.

Po šio mačo „Vytis-VDU“ yra viena iš dviejų dar nenugalėtų „7bet-NKL“ komandų. 4 pergales iš 4 galimų pasiekė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“. „Telšiams“ tai buvo pirmasis sezono pralaimėjimas.

Telšių ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Martynas Gecevičius, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 23 taškai (5/8 dvit., 3/8 trit., 4/5 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 31 (12/16 dvit., 17 atk. kam., 44 naud.), Jokūbas Rubinas 22 (4/9 trit.), Gabrielius Čelka 15 (6/7 dvit., 6 kld.), Paulius Velutis 14 (4/6 trit.), Deividas Kumelis 13 (2/3 trit., 5/6 baud., 5 rez. perd.).

„Telšiai“: Martynas Gecevičius 23 (5/8 dvit., 3/8 trit., 3 per. kam., 25 naud.), Nojus Radžius (5/9 dvit., 2/5 trit.) ir Gediminas Leščiauskas (6/8 dvit., 2/4 trit., 3 per. kam.) po 19, Lukas Valantinas 14 (6/12 dvit., 5 atk. kam.), Vilius Pocius (4/5 dvit., 4 per. kam.) ir Deividas Rasys (4/11 dvit., 7 atk. kam.) po 10.

„Ilgoji pertrauka“: kokia rinktinė galėtų būti kitą vasarą, kokie centrai tiktų „Žalgiriui“, kokią pridėtinę vertę sukuria Krapikas, kiek uždirba geriausi NKL žaidėjai, kaip vyksta krepšininkų išpirkimas iš klubų ir kaip tokį solidų kontraktą gavo Smailagičius

Gairės: nkl, perlas, omega