0

Nuo pradžių mačą kontroliavęs „Rytas“ užtikrintai įveikė „Šlask“ (56) FOTOGALERIJA

Spalio 16 d., 19:00
Vilniečiai užtikrintai nugalėjo (BNS nuotr.)

Vilniaus „Rytas“ (1/1) pasiekė pirmą pergalę Čempionų lygoje, kadangi namuose 98:75 (28:16, 22:17, 20:24, 28:18) užtikrintai susitvarkė su Vroclavo „Šlask“ (0/2)

Susitikimą vilniečiai pradėjo 7 taškais paeiliui, o pirmuosius „Šlask“ tik prabėgus 1,5 minutės pelnė Danielis Golebiowskis. Vilniečiai pasiekė dviženklį pranašumą (15:5), jį išlaikyti padėjo Ąžuolo Tubelio ir Gyčio Radzevičiaus taškai. Lenkijos ekipa prašė pasitarimo (9:20), jis mažai ką keitė, nes puolime „Rytas“ dominavo – 28:16.

Gytis Masiulis paleido porą tolimų metimų, taip „Rytas“ jautėsi vis užtikrinčiau – 34:18. „Šlask“ puolime turėjo problemų, Reggie Lyncho ar Ajdino Penavos taškų nepakako, nes atsakymą vis paruošdavo šeimininkai – 48:31. Po pirmos rungtynių dalies „Rytas“ pirmavo 50:33.

Po pertraukos situacija nekito. G.Radzevičius ir Jayvonas Gravesas leido „Rytui“ triuškinti oponentus (61:41), nors porą metimų realizavo ir Kenanas Blackshearas – 49:65. Po trijų kėlinių šeimininkai kontroliavo mačą, nors varžovai ir artėjo – 70:57.

Lietuvoje žaidę legionieriai ir Jeremy Senglinas išlaikė Vroclavo ekipą kovoje (76:64), tačiau R.J.Cole‘o ir J.Graveso metimai buvo svarbūs vilniečiams – 83:67. Stabilizuoti situaciją pavyko dar labiau, tad paskutinės minutės tebuvo formalumas – 94:73.

„Rytas“: Gytis Radzevičius 23 (9 atk. kam., 3/4 trit., 30 n.b.), Jayvonas Gravesas 17 (7 atk. kam.), R.J.Cole‘as 16, Ąžuolas Tubelis 11 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Gytis Masiulis 9, Stevenas Enochas 7.

„Šlask“: Angelis Nunezas ir Jeremy Senglinas – po 13, Reggie Lynchas 12, Danielis Golebiowskis ir Ajdinas Penava – po 10.

„Ilgoji pertrauka“: geriausių Lietuvos krepšininkų TOP20 – Buzelio potencialas ir galimybės, pelenės istorijos, veteranų likimai, Ulanovo pajėgumas ir kaip kai kurie žaidėjai atrodytų kitose komandose

Gairės: rytas, Šlask