0
10-17, 21:30
0
0

Puerto Rikas įveikė Meksikos rinktinę ir tapo Lietuvos varžovu finale (24) FOTOGALERIJA

liepos 7 d., 03:55
Howardas (FIBA nuotr.)

Pergalę olimpinio atrankos turnyro pusfinalyje pasiekė Puerto RIko krepšininkai, kurie prie savų žiūrovų 98:78 (20:25, 27:14, 30:20, 21:19) nugalėjo Meksikos rinktinę.

Būtent su Puerto Riko rinktine dėl vienintelio kelialapio naktį iš sekmadienio į pirmadienį susikaus mūsų šalies rinktinė.

Rungtynės turnyro šeimininkams prasidėjo sunkiai ir Fabiano Jaimeso vedami meksikiečiai dar pirmajame kėlinyje turėjo 8 taškų pranašumą (22:14), o po ketvirčio pirmavo 25:20.

Antrajame kėlinyje Puerto Riko komanda jau ženkliai pagerino gynybą bei pradėjo rinktis lengvus taškus greitajame puolime. Dar iki pertraukos šeimininkams jau pavyko susikrauti 8 taškų persvarą – 47:39.

Per trečiąjį susitikimo kėlinį Puerto Riko krepšininkams pavyko galutinai atitrūkti ir įtvirtinti savąją pranašumą – 77:59.

Ketvirtasis ketvirtis jau tebuvo formalumas ir realios intrigos per jį meksikiečiams grąžinti nepavyko. Pergalę turnyro šeimininkai iškovojo rezultatu 98:78.

Nugalėtojams Tremontas Watersas pelnė 24 taškus (7/10 metimai), Jordanas Howardas pridėjo 20 (4/7 trit.), Jose Alvarado – 12 (1/6 trit.), Chrisas Ortizas – 11.

Meksikos komandai Fabianas Jaimesas įmetė 23 taškus (13 atk. kam.), Karimas Rodriguezas surinko 13 (3/6 trit.), Paulas Stollas (8 rez. per.) ir Gabrielis Gironas – po 9.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ klaustukai, valdymas, neliečiamas žaidėjas, kokį pasitikėjimo kreditą turi Trinchieri bei PAO ir OLY klaustukai

Gairės: puerto rikas, meksika