0

Puerto Rikas užbaigė Bahreino pasirodymą olimpinėje atrankoje (5) FOTOGALERIJA

liepos 4 d., 05:12
Šeimininkai startavo pergale (FIBA nuotr.)

Pergale olimpinės atrankos turnyrą namuose pradėjo Puerto Riko (1/0) rinktinė, kuri 99:56 (19:4. 20:15, 31:23, 29:14) sutriuškino Bahreino (2/0) krepšininkus.

Du pralaimėjus patyręs Bahreinas baigė savo pasirodymą, o Puerto Riko komanda dėl pirmosios vietos grupėje susikaus su Italija.

Šeimininkai rungtynėse dominavo nuo pat pirmųjų minučių, o Bahreino komanda per pirmąjį rungtynių kėlinį pelnė vos 4 taškus ir šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą – 19:4.

Antrojo ketvirčio metu Puerto Riko gynyba jau kiek atleido vadžias ir Bahreinas lengviau pelnė taškus, tačiau prieš pertrauką šeimininkai turėjo pakankamą pranašumą, kad galėtų jaustis užtikrintai – 39:19.

Antroji susitikimo pusė tebuvo formalumas ir Puerto Riko komanda maksimaliai išnaudojo savo rotaciją bei šventė užtikrintą pergalę – 99:56.

Puerto Rikas: Stephenas Thompsonas 20 (4/7 trit.), George’as Condittas 17 (8 atk. kam.), Jordanas Howardas 13, Christopheris Ortizas 11 (3/7 trit.), Aleemas Fordas 10.

Bahreinas: Zee Hamoda 15 (4/15 metimai), Ahmedas Haji 11 (3/9 trit.), Wayne’as Chismas 8 (7 atk. kam.), Mohammedas Hamoda 7.

„Ilgoji pertrauka“: ant „Žalgirio“ slenksčio esantys gynėjai, gandai apie Kotsarą, Veličkos ir Tubelio likimas, Rubštavičiaus bei „Lietkabelio“ sąjunga ir Čempionų lygos burtai