0
10-17, 21:30
0
0

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai Eurolygos sezoną pradėjo pergale prieš OLY (39) traumą patyrė S.Wilbekinas

Spalio 4 d., 22:35
W.Baldwinas sužaidė puikų mačą

Eurolygos sezono starte Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (1/0) namie 82:71 (17:13, 15:23, 25:20, 25:15) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ (0/1) klubą.

Stambulo klubo sirgalius veikiausiai šiame mače labiausiai nuliūdino incidentas pirmajame ketvirtyje – už kelio susiėmęs Scottie Wilbekinas aikštę paliko tik padedamas komandos draugų ir daugiau ant parketo nepasirodė.

Be vieno iš savo gynėjų likusi „Fenerbahče“ pirmajame ketvirtyje buvo įgijusi 6 taškų pranašumą (12:6), o po pirmo ketvirčio Š.Jasikevičiaus auklėtiniai priekyje buvo 17:13.

Antrajame ketvirtyje vėl geriau startavo šeimininkai (26:19), tačiau tuomet iniciatyvos ėmėsi Shaquielle’as McKissicas – 24:26.OLY priekyje buvo po Thomaso Walkupo dvitaškio (32:30), o po dviejų ketvirčių graikų klubas pirmavo 36:32.

Po pertraukos „Fenerbahče“ gana greitai lygino rezultatą (42:42), o po Bonzie Colsono tritaškio jau ir pirmavo – 47:42. Vis tik Pirėjo komanda stabilizavo situaciją ir po trijų kėlinių šeimiininkų pranašumas siekė vos tašką – 57:56.

Lemiamo kėlinio metu taip pat vyko lygi kova, o prabėgus penkioms minutėms priekyje buvo „Fenerbahče“ – 68:65. Tritaškį smeigė B.Colsonas (71:65), o Nigelas Hayesas-Davisas pridėjo dvitaškį – 73:65. Galiausiai būtent N.Hayesas-Davisas uždarė rungtynes tritaškiu su pražanga (79:69), o rungtynes šeimininkai laimėjo 82:71.

Po finalinio rungtynių švilpuko Š.Jasikevičius ir Georgios Bartzokas nors ir paspaudė vienas kitam rankas, tačiau įsivėlė į žodinį konfliktą.

Puikiai naujoje komandoje Eurolygoje prisistatė W.Baldwinas, kuris per 32 minutes pelnė 19 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Tuo tarpu Aleksandro Vezenkovo sugrįžimas į OLY nebuvo itin ryškus – bulgaras per 31 minutę pelnė 11 taškų ir surinko 12 naudingumo balų.

„Fenerbahče“: Wade’as Baldwinas 19 (7 rez. per.), Nigelas Hayesas-Davisas 15, Bonzie Colsonas 10, Bobanas Marjanovičius 8 (4 atk. kam.).

„Olympiacos“: Mosesas Wrightas 15 (7 atk. kam.), Shaquille’as McKissicas 13, Aleksandras Vezenkovas 11, Filipas Petruševas 9.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ klaustukai, valdymas, neliečiamas žaidėjas, kokį pasitikėjimo kreditą turi Trinchieri bei PAO ir OLY klaustukai