Neregėto lygio situacija užfiksuota moterų Eurolygoje. Ispanijoje vykusiose rungtynėse tarp Burgoso „Tango“ ir Mersino CBK komandų pastarojo klubo prezidentas areną paliko su antrankiais.
Viskas įsiplieskė dar antrajame kėlinyje, kai Mersino komandos vyr. treneriui Ahmetui Kandemirui buvo skirta techninė pražanga, o tada klubo prezidentas Serdaras Cevirgenas įsiveržė į aikštę ir sukonfliktavo su arbitrais.
Galiausiai turkas su policijos pagalba buvo išvestas iš aikštės. Visgi ties tuo konfliktas nesibaigė.
Konfliktas aikštėje:
BAŞKAN NEZARETHANEDE
Zaragoza'da Final-6 sırasında her maçta yaşanan hakemlere itiraz farklı boyutlara ulaştı.
Çimsa ÇBK Kulüp Başkanı Serdar Çevirgen ve Menajer Mustafa Çadırcı geceyi nezarethanede geçirdi.
İkili "Kamu görevlisine" saldırı suçlamasıyla mahkemeye çıkacak. pic.twitter.com/p8JiYDEem9REKLAMA— JustWomensBasketball (@JWsBasketball) April 10, 2025
Ispanijos žiniasklaida praneša, jog S.Cevirgenas arenos koridoriuose smogė apsaugos darbuotojui į veidą. Turkas buvo sutramdytas tik policijos pareigūnų ir į areštinę išvežtas su antrankiais.
Naktį klubo prezidentas praleido areštinėje, o dabar jo byla yra perduota Ispanijos teismui. Ketvirtadienį jis paleistas į laisvę, o prie jo išleidimo prisidėjo ir Turkijos pareigūnai.
Šis mačas baigėsi Mersino komandos pergale 66:59 į pusfinalį.
Jau penktadienio vakarą Saragosoje CBK žais su Valensijos „Valencia“, tačiau abejojama, kad S.Cevirgenui bus leista apsilankyti arenoje.
„Ilgoji pertrauka“: Rolandas Jarutis – apie Sumnerį, „Žalgirio“ skambutį ir keistenybes Kinijoje
Norėdami komentuoti prisijunkite.