0

Snaiperio vedami australai pasirengimą olimpiadai pradėjo pergalingai

liepos 2 d., 16:36
J.McVeighas vedė australus į pergalę (FIBA nuotr.)

Tiesioginį kelialapį į Paryžiaus olimpiadą iškovoję australai pergalingai pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą.

Australija Melburne 107:87 (25:32, 26:16, 30:16, 26:23) nugalėjo Kinijos rinktinę.

Itin produktyvų pasirodymą nugalėtojų gretose surengė Jackas McVeighas – 13 minučių, 24 taškai (3/5 dvitaškių, 6/8 tritaškių), rezultatyvus perdavimas ir 20 naudingumo balų.

21 tašką į pergalę įnešė Duopas Reathas (6 atk. kam.), 14 – Chrisas Gouldingas (4/7 tritaškių), 10 – Xavieras Cooksas (7 atk. kam., 6 rez. perd.), po 8 – Joe Inglesas (6 rez. perd.) ir Nickas Kay’us. Pataupyti šįkart buvo nominalūs rinktinės lyderiai Joshas Giddey ir Patty Millsas, žaidę trumpiausiai – 8 ir 7 minutes.

Svečiams 26 taškus surinko Liao Sanningas (7/10 dvitaškių, 4/6 tritaškių). Tiesa, jo žaistą atkarpą kinai pralaimėjo 22 taškų skirtumu.

Australai ruošiasi olimpiadai, kurios A grupėje susitiks su Kanada bei atrankas Graikijoje ir Ispanijoje įveiksiančiomis rinktinėmis. Tuo tarpu kinų laukia kitokia vasara – jie nepasiekė net olimpinės atrankos etapo.

„Ilgoji pertrauka“: ant „Žalgirio“ slenksčio esantys gynėjai, gandai apie Kotsarą, Veličkos ir Tubelio likimas, Rubštavičiaus bei „Lietkabelio“ sąjunga ir Čempionų lygos burtai