0

Suomijos rinktinė įspūdingai eliminavo lenkus iš olimpinės atrankos (12) FOTOGALERIJA

liepos 4 d., 23:47
Suomiai tęsia kovas (FIBA nuotr.)

Suomijos rinktinė (1/1) dramatišku stiliumi pratęsė kovą dėl olimpinio bilieto, kadangi 89:88 (24:24, 14:23, 22:24, 29:17) palaužė Lenkijos nacionalinę komandą (0/2).

Suomiai pusfinalyje susitiks su Ispanija, Libanas – su Bahamais, o lenkų ir Angolos turnyras jau baigtas.

Lenkai trečiajame kėlinyje buvo įgiję solidų 15 taškų pranašumą, bet jis ėmė tirpti. Suomiai sparčiai artėjo ir likus pustrečios minutės komandas skyrė jau tik taškas – 82:83.

Mateušas Ponitka pelnė svarbius du taškus, bet jam atsakė Edonas Maxhuni – 84:85. Netrukus jo tritaškis išvedė į priekį suomius (87:86), bet likus 71 sekundei taiklus buvo Aleksanderis Dziewa – 88:87. Baudų mesti stojo A.Madsenas, jas pataikęs, jos ir tapo lemiamomis, kurios išplėšė suomiams pergalę. Lenkai dar turėjo laiko atsakymui, bet A.J.Slaughteris nepataikė iš vidutinio nuotolio.

21 tašką lenkams pelnė A.J.Slaughteris, 20 – Jeremy Sochanas (8 atk. kam.), 17 – Mateušas Ponitka (7 atk. kam., 7 rez. perd.), 10 – Michalas Sokolowskis.

Suomijai 20 taškų rinko Mikaelis Jantunenas (5 atk. kam.), 18 – Alexanderis Madsenas, po 11 – Sasu Salinas ir Olivieris Nkamhoua (6 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: ant „Žalgirio“ slenksčio esantys gynėjai, gandai apie Kotsarą, Veličkos ir Tubelio likimas, Rubštavičiaus bei „Lietkabelio“ sąjunga ir Čempionų lygos burtai

Gairės: lenkija, suomija