0

Universalus D.Sabonio žaidimas „Kings“ prie pergalės nepriartino (16)

Spalio 14 d., 08:21
D.Sabonis aikštėje darė viską (Scanpix nuotr.)

Pasirengime Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui ir toliau be pergalių lieka Sakramento „Kings“ su Domantu Saboniu.

Lietuvio klubas trečiąjį pralaimėjimą paeiliui patyrė namie 85:105 (27:25, 24:35, 18:30, 16:15) nusileisdamas Portlando „Trail Blazers“ ekipai.

Pirmoji mačo pusė klostėsi lygiai ir tik prieš pat ilgąją pertrauką svečiai truktelėjo į priekį 60:51. Vis dėlto savo spurtą jie tęsė ir po ilgosios pertraukos, susikrovė triuškinančią persvarą (102:72) ir galėjo sau leisti net septynias minutes nepelnyti nė taško, bet vis tiek tvirtai laimėti.

D.Sabonis per 30 minučių surinko 9 taškus (4/8 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų), 8 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus, 5 klaidas ir pražangą.

Lietuvis buvo geriausias „Kings“ žaidėjas tiek grumiantis po krepšiais, tiek skirstan perdavimus, tačiau jo žaistą atkarpą Sakramento ekipa vis tiek pralaimėjo 20 taškų skirtumu. Prie sutriuškinimo prisidėjo net 26 klaidos ir vos 18 procentų tritaškių taiklumas (5/28).

Tuo tarpu nugalėtojų gretose išsiskyrė Scootas Hendersonas – 25 minutės, 17 taškų (4/10 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 6/8 baudų metimų), 4 atkovoti, 2 perimti ir prarastas kamuolys, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 2 pražangos.

Ketvirtasis „Kings“ bandymas iškovoti pirmąją pergalę trečiadienį vyks Jutoje, „Trail Blazers“ savo arenoje ketvirtadienį priims Ulmo „Ratiopharm“ iš Vokietijos.

„Trail Blazers“: Scootas Hendersonas 17 (7 rez. perd.), Toumani Camara 13, Dalano Bantonas 12 (6 atk. kam.), DeAndre Aytonas (8 atk. kam.) ir Jabari Walkeris (3/3 tritaškių) po 11, Donovanas Clinganas 10 (10 atk. kam.), Jerami Grantas 9.

„Kings“: Aleksejus Lenas 13 (5 atk. kam.), De’Aaronas Foxas (7 atk. kam., 3 per. kam.) ir Keonas Ellisas (1/6 tritaškių) po 11, Jordanas McLaughlinas ir Keeganas Murray’us po 10, Domantas Sabonis 9 (8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 klaidos), DeMaras DeRozanas (4 rez. perd.) ir Malikas Monkas (3/10 metimų) po 8.

„Ilgoji pertrauka“: kokia rinktinė galėtų būti kitą vasarą, kokie centrai tiktų „Žalgiriui“, kokią pridėtinę vertę sukuria Krapikas, kiek uždirba geriausi NKL žaidėjai, kaip vyksta krepšininkų išpirkimas iš klubų ir kaip tokį solidų kontraktą gavo Smailagičius