0

„Žalgirį“ priimsianti „EA7 Emporio Armani“ neturėjo šansų prieš „Olympiacos“ (3)

Spalio 15 d., 23:06
A.Vezenkovas surinko 31 naudingumo balą

Eurolygos trečiojo turo dvikovoje Pirėjo „Olympiacos“ (2/1) ekipa namuose 89:68 (23:17, 16:10, 24:21, 26:20) be problemų susitvarkė su Milano „EA7 Emporio Armani“ (1/2) krepšininkais.

Įpusėjus pirmajam kėliniui „Olympiacos“ jau turėjo dviženklį pranašumą (14:4), tačiau svečių spurtas 13:2 leido išsiveržti į priekį – 17:16. Vis dėlto šeimininkai ketvirtį užbaigė 7 taškais iš eilės – 23:17. Antrajame kėlinyje Graikijos klubas kontroliavo situaciją ir po spurto 11:2 vėl skirtumas perkopė 10 taškų – 37:26. Toks išliko ir įpusėjus mačui – 39:27.

Po didžiosios pertraukos „Olympiacos“ pirmavo 45:30, bet svečių atkarpa 11:0 vėl grąžino intrigą – 41:45. Tiesa, neilgai – šeimininkų spurtas 14:3 vėl grąžino buvusią situaciją – 59:44. Skirtumas nepasikeitė ir sužaidus tris kėlinius – 63:48.

Ketvirtajame ketvirtyje intrigos nebuvo – 33-ąją minutę OLY pranašumas pasiekė 19 taškų ir abi komandos leido pasireikšti rotacijos žaidėjams, kadangi jų laukia dar antrosios dvigubos šią savaitę.

„EA7 Emporio Armani“ ketvirtadienį namuose priims Kauno „Žalgirį“. Tuo tarpu „Olympiacos“ penktadienį išvykoje kovos su Stambulo „Anadolu Efes“.

„Olympiacos“: Aleksandras Vezenkovas (3/5 tritaškiai, 7 atk. kam., 31 naud. bal.) ir Shaquielle‘as Mckissicas 22 (3/3 tritaškiai, 25 naud. bal.), Kostas Papanikolaou 13, Luca Vildoza ir Alecas Petersas po 9.

„EA7 Emporio Armani“: Zachas LeDay‘us 16 (5 atk. kam.), Ousmane‘as Diopas 14 (5 atk. kam.), Giampaolo Ricci 11 (3/4 tritaškiai), Leandro Bolmaro 7.

„Ilgoji pertrauka“: geriausių Lietuvos krepšininkų TOP20 – Buzelio potencialas ir galimybės, pelenės istorijos, veteranų likimai, Ulanovo pajėgumas ir kaip kai kurie žaidėjai atrodytų kitose komandose