VTB banko valdytojai sulaukė nepriklausomų stebėtojų įspėjimų apie tai, kad vertėtų sumažinti išlaidas, skirtas sporto rėmimui.
Didžioji dalis Lietuvos krepšinio federacijos per „EuroBasket 2011“ uždirbtų pinigų — 5 milijonai litų — bus padėti į banką, o jų generuojamos palūkanos kasmet bus išmokamos kaip premijos geriausiai dirbantiems Lietuvos krepšinio treneriams, teisėjams ir organizatoriams.
Buvusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Allenas Iversonas turės gerokai patuštinti savo banko sąskaitą. Teismo sprendimu gynėjas juvelyrinių dirbinių parduotuvei turės sumokėti 860 tūkstančių JAV dolerių. Prieš kelis metus krepšininkas užsisakė juvelyrinių dirbinių už beveik 380 tūkst.
Besiruošiant 1937 m. Europos pirmenybėms Lietuvos rinktinei nebuvo keliami dideli tikslai. A.Latvėnas 1939 m. leidinyje “Fiziškas auklėjimas” rašė: “<...> nesitikint jį laimėti ir pasiruošimas rinktinės buvo ne per stropiausias. Buvo samprotaujama, kad dabartinėmis jėgomis gal pavyks išvengti paskutinės vietos ir tuo bus pasitenkinta.” Panašias prognozes reiškė ir latvių – turnyro šeimininkų – spauda, kuri apie komandų pajėgumą rašė: “Pirmoje grupėje ir pirmoje eilėje, žinoma, Latvija, toliau seka Estija. Po jos Lenkija ir Italija. Tai stipriausios Europos vyrų komandos. Antroje grupėje stipriausia Prancūzija, toliau Čekoslovakija, Rumunija ir Bulgarija, tai jau vidutinio pajėgumo valstybės. Paskutinėje iš silpniausiųjų grupėje pirmoje eilėje buvo Turkija, antroje – Egiptas ir paskutinėje vietoje, kaip silpniausia – Lietuva”. Belieka priminti, kad Lietuvos rinktinė turnyre nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir tapo čempione.