Mariaus Grigonio sugrįžimas į Kauno „Žalgirį“ buvo vienas iš klubo prioritetų praėjusią vasarą. Šis žingsnis tikrai pasiteisino, tiesa, 2013 metais iš namų Kaune turėjęs išvykti žaidėjas atgal čia sugrįžo nuėjęs nelengvą penkerių metų kelią.
Prieš kelias dienas Europos čempionu su Lietuvos jaunimo rinktine tapęs Deividas Pukis pradeda legionieriaus karjerą. Gynėjas pasirašė trejų metų sutartį su Ispanijos antrosios lygos Hueskos "Lobe" klubu. Pernai ši ekipa užėmė vos penkioliktąją vietą, o jos marškinėlius vilkėjo Gintaras Leonavičius.
Pergalę Ispanijos antrosios lygos rungtynėse iškovojo Gintaro Leonavičiaus Hueskos "Lobe" komanda, namuose 91:82 (19:23, 18:23, 22:19, 32:17) įveikusi "Palencia Baloncesto" ekipą. Lietuvis per 38 minutes pelnė 20 taškų (8/10 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.
Besiruošiant 1937 m. Europos pirmenybėms Lietuvos rinktinei nebuvo keliami dideli tikslai. A.Latvėnas 1939 m. leidinyje “Fiziškas auklėjimas” rašė: “<...> nesitikint jį laimėti ir pasiruošimas rinktinės buvo ne per stropiausias. Buvo samprotaujama, kad dabartinėmis jėgomis gal pavyks išvengti paskutinės vietos ir tuo bus pasitenkinta.” Panašias prognozes reiškė ir latvių – turnyro šeimininkų – spauda, kuri apie komandų pajėgumą rašė: “Pirmoje grupėje ir pirmoje eilėje, žinoma, Latvija, toliau seka Estija. Po jos Lenkija ir Italija. Tai stipriausios Europos vyrų komandos. Antroje grupėje stipriausia Prancūzija, toliau Čekoslovakija, Rumunija ir Bulgarija, tai jau vidutinio pajėgumo valstybės. Paskutinėje iš silpniausiųjų grupėje pirmoje eilėje buvo Turkija, antroje – Egiptas ir paskutinėje vietoje, kaip silpniausia – Lietuva”. Belieka priminti, kad Lietuvos rinktinė turnyre nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir tapo čempione.