Savo krepšininko karjerą Kinijoje pabaigusi ir dabar ten treneriu dirbanti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda Stephonas Marbury pareiškė, norįs prisidėti prie kovos su koronavirusu Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV).
Kasmet pasibaigus sezonui išgirstame apie vieno ar kito krepšininko pasitraukimą iš krepšinio. Dažnas atvejis, kai žaidėjai kabina sportbačius dėl solidaus šiam sportui amžiaus, rečiau pasitaikantis – traumos.
Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) gynėjas Stephonas Marbury stebisi, kodėl Derrickas Rose‘as pasirašė tokios menkos vertės sutartį su Klivlando „Cavaliers“. „Rose‘o atlyginimas – nusikaltimas. Vyrukai, kurie dar nemoka vaikščioti ir valgyti gauna daugiau.
Buvusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Stephonas Marbury dar nekabina sportbačių ant vinies ir sužais dar vieną sezoną Kinijoje. Oficialiai paskelbta, kad 40 metų 188 cm ūgio įžaidėjas pasirašė sutartį su Beikongo „Dragons“ komanda.
Stephonas Marbury jau kurį laiką sėkmingai rungtyniauja Kinijoje, tačiau ilgametis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas prisiminė karčiausią karjeros patirtį. Tai – 2004 metų olimpiada Atėnuose, kur jis gynė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) garbę bei iškovojo bronzą, mažajame finale įveikęs lietuvius.
Kinijoje nuo 2010 metų rungtyniaujantis Stephonas Marbury tapo pilnateisiu šios šalies nuolatiniu gyventoju. Tai – išskirtinis atvejis Kinijos istorijoje, mat iki tol nė vienas užsienio žaidėjas nebuvo gavęs vadinamosios „žaliosios kortos“. 38-erių amerikietis per savo karjerą triskart tapo Kinijos lygos čempionu, o pe...
Vienu skandalingiausių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjų buvęs Stephonas Marbury prisipažino, kad prieš kelerius metus, užklupus sunkumams, turėjo minčių nusižudyti. Pasak krepšininko, tokios mintys 2009 metais kilo po sunkaus karjeros etapo, verslo nesėkmės ir tėvo mirties. „Norėjau mirti.
Krepšinis – jį vyrai ir moterys dažniausiai mato skirtingai. Tiesa, retai kada galima sužinoti, ką iš tiesų didžioji dalis dailiosios lyties atstovių mąsto, stebėdamos rungtynes ir sekdamos krepšinio pasaulio naujienas.
Madrido „Real“ klubas viešnagę Kinijoje pradėjo pergalingai. Ispanijos čempionai 92:86 (15:14, 27:22, 19:29, 31:21) nugalėjo Pekino „Ducks“ krepšininkus.
Buvusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Stephonas Marbury į stipriausią pasaulio lygą tikrai nebegrįš.
Buvusi Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Tracy McGrady žiba ir persikėlęs į Kiniją.
Nors Kinijos krepšinis ir apsiginklavo tokiais NBA rungtyniavusiais žaidėjais kaip Stephonas Marbury arba Aaronas Brooksas, surengti rimtos „Žvaigždžių dienos“ jiems nepavyko. Krepšinio šventės metu žiūrovai galėjo išvysti epizodą, kurį galima priskirti nevykėlių kategorijai, rašo lrytas.lt.
Šiais laikais surengti savo šalyje prestižinį sporto turnyrą – ne tik garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Nebijoma milžiniškų investicijų į infrastruktūrą, nes neabejojama, kad skirtos lėšos tikrai atsipirks. Sunku patikėti, tačiau panaši situacija buvo ir tarpukario metais, kai pinigai ir krepšinis dar nebuvo taip tampriai susiję kaip šiandien. Lietuva iškovojo teisę 1939 m. organizuoti Europos čempionatą, tačiau tinkamos varžyboms salės nebuvo. Kauno sporto halės statyba kainavo tuomet milžiniškus 400 tūkst. litų! Dar neužbaigus statyti, buvo pradėti pardavinėti bilietai ir per savaitę visų sėdimų vietų bilietai buvo parduoti. Nedaug liko ir stovimų vietų. Buvo paskaičiuota, kad dar neprasidėjus turnyrui už bilietus buvo surinkta beveik 400 tūkst. litų.