Legendinis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Hakeemas Olajuwonas žavisi Niujorko „Knicks“ latvio Kristapo Porzingio žaidimu. „Jis labai įgudęs ir protingas žaidėjas. Jo ūgis suteikia didelį pranašumą arčiau krepšio. Tas vyrukas tiesiog nuostabus. Po krepšiais jis labai pavojingas.
Šeštadienį Ženevoje įvyko iškilminga ceremonija, kurios metu į FIBA Šlovės muziejų buvo įtraukti septyni krepšiniui nusipelnę asmenys. Didžiausiomis žvaigždėmis tapo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atstovai: buvęs žaidėjas Hakeemas Olajuwonas ir darbą baigęs komisaras Davidas Sternas.
Paskelbta, ką šiais metais į Šlovės muziejų įtrauks FIBA. Tarp aštuonių nusipelniusių asmenų yra du puikiai žinomi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atstovai – buvęs lygos komisaras Davidas Sternas ir legendinis Hakeemas Olajuwonas. D.Sternas NBA komisaru dirbo nuo 1984 iki 2014 metų.
Apie krepšininkus dažnai sakoma taip: reikia mokėti ne tik gerai žaisti, bet ir laiku baigti karjerą, kol dar esi pajėgus žaidėjas ir nesusigadinai savo įvaizdžio.
Įžaidėjas Chrisas Paulas turėjo progą pasirodyti vienoje aikštėje su Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda Hakeemu Olajuwonu. Draugiškose rungtynėse tarp „Afrikos“ ir „Pasaulio“ rinktinių 52-ejų aukštaūgis pademonstravo efektingą metimą ir paliko didžiulį įspūdį Ch.Paului.
Krepšinio pasaulyje neretai pasitaiko diskusijų, ar LeBronas Jamesas yra vertas geriausio planetos krepšininko vardo. Šiose diskusijoje taip pat dažniausiai skamba ir Michaelo Jordano pavardė, mat būtent jis iki šiol yra laikomas geriausiu visų laikų krepšininku.
Šiais laikais surengti savo šalyje prestižinį sporto turnyrą – ne tik garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Nebijoma milžiniškų investicijų į infrastruktūrą, nes neabejojama, kad skirtos lėšos tikrai atsipirks. Sunku patikėti, tačiau panaši situacija buvo ir tarpukario metais, kai pinigai ir krepšinis dar nebuvo taip tampriai susiję kaip šiandien. Lietuva iškovojo teisę 1939 m. organizuoti Europos čempionatą, tačiau tinkamos varžyboms salės nebuvo. Kauno sporto halės statyba kainavo tuomet milžiniškus 400 tūkst. litų! Dar neužbaigus statyti, buvo pradėti pardavinėti bilietai ir per savaitę visų sėdimų vietų bilietai buvo parduoti. Nedaug liko ir stovimų vietų. Buvo paskaičiuota, kad dar neprasidėjus turnyrui už bilietus buvo surinkta beveik 400 tūkst. litų.