Oklando „Golden State Warriors“ komandos emocinis lyderis Draymondas Greenas spaudos konferencijoje sulaukė kvailo klausimo, visiškai nesusijusio su krepšiniu. Po pergalės prieš „Rockets“ ekipą žurnalistas paklausė amerikiečio apie Hjustone įvykusi potvynį, nors apie šią nelaimę nuomonės teiravosi prieš kelias dienas.
Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) bei jos padalinys „FIBA Europe“ nusprendė nuo potvynių Serbijoje, Kroatijoje bei Bosnijos ir Hercegovinoje skirti 100 tūkstančių eurų finansinę paramą.
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai neliko abejingi nelaimei, kuri sukrėtė Serbiją bei Bosniją ir Hercegoviną. Didžiuliams potvyniams nusiaubus Balkanų regioną, žalgiriečiai prisidėjo prie Eurolygos iniciatyvos ir nukentėjusiems iš savo asmeninių lėšų skyrė finansinę pagalbą.
Šiais laikais surengti savo šalyje prestižinį sporto turnyrą – ne tik garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Nebijoma milžiniškų investicijų į infrastruktūrą, nes neabejojama, kad skirtos lėšos tikrai atsipirks. Sunku patikėti, tačiau panaši situacija buvo ir tarpukario metais, kai pinigai ir krepšinis dar nebuvo taip tampriai susiję kaip šiandien. Lietuva iškovojo teisę 1939 m. organizuoti Europos čempionatą, tačiau tinkamos varžyboms salės nebuvo. Kauno sporto halės statyba kainavo tuomet milžiniškus 400 tūkst. litų! Dar neužbaigus statyti, buvo pradėti pardavinėti bilietai ir per savaitę visų sėdimų vietų bilietai buvo parduoti. Nedaug liko ir stovimų vietų. Buvo paskaičiuota, kad dar neprasidėjus turnyrui už bilietus buvo surinkta beveik 400 tūkst. litų.