Baudos aikštelės apskritimuose esantys reklaminiai lipdukai tapo priežastimi tuo, kad Eurolygos žaidėjai patyrė traumas. Pirmiausia ant jo paslydo ir sudėtingą traumą patyrė Jamesas Gistas. Atėnų „Panathinaikos“ aukštaūgis negalės rungtyniauti kelis mėnesius.
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) šių metų „Visų žvaigždžių“ rungtynėse žengė istoriškai svarbų, bet tyliai sutiktą žingsnį – iki šiol reklamos nepaliestus NBA marškinėlius papildė rėmėjo logotipas.
Ant Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubų marškinėlių jau kitą sezoną galima bus išvysti reklamą, skelbia JAV žiniasklaida, remdamasi lygos atstovų pranešimais.
Besiruošiant 1937 m. Europos pirmenybėms Lietuvos rinktinei nebuvo keliami dideli tikslai. A.Latvėnas 1939 m. leidinyje “Fiziškas auklėjimas” rašė: “<...> nesitikint jį laimėti ir pasiruošimas rinktinės buvo ne per stropiausias. Buvo samprotaujama, kad dabartinėmis jėgomis gal pavyks išvengti paskutinės vietos ir tuo bus pasitenkinta.” Panašias prognozes reiškė ir latvių – turnyro šeimininkų – spauda, kuri apie komandų pajėgumą rašė: “Pirmoje grupėje ir pirmoje eilėje, žinoma, Latvija, toliau seka Estija. Po jos Lenkija ir Italija. Tai stipriausios Europos vyrų komandos. Antroje grupėje stipriausia Prancūzija, toliau Čekoslovakija, Rumunija ir Bulgarija, tai jau vidutinio pajėgumo valstybės. Paskutinėje iš silpniausiųjų grupėje pirmoje eilėje buvo Turkija, antroje – Egiptas ir paskutinėje vietoje, kaip silpniausia – Lietuva”. Belieka priminti, kad Lietuvos rinktinė turnyre nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir tapo čempione.